Ostatnie zachowanie księżnej Kate było zdumiewające. Fani się po niej tego nie spodziewali, jednak gdy wyszło na jaw, co zrobiła, nie mają już wątpliwości – to świetny materiał na przyszłą królową. Trzeba przyznać, że to z jej strony naprawdę zaskakujące.

Księżna Kate zachowała się w niezwykły sposób

Warto zwrócić uwagę na to, co zrobiła Kate Middleton podczas Tygodnia Pamięci. Całe zajście opisał Plotek. Okazuje się, że księżna udowodniła swoją ogromną empatię.

W czasie Tygodnia Pamięci książę William oraz Kate spotkali się z żołnierzami i ich najbliższymi. Spotkanie miało charakter zdalny – przeprowadzone zostało na zasadzie wideorozmowy.

Księżna Kate. Źródło: Youtube
Księżna Kate. Źródło: Youtube

William miał okazję porozmawiać z żołnierzami z Royal Air Force oraz Royal Navy. Tymczasem księżna miała okazję porozmawiać z wdowami po żołnierzach i synem jednego z nich.

11-letni Charlton Taylor to syn Michaela Taylora, który zginął na wojnie w Afganistanie w 2010 roku. Nastolatek przypiął do marynarki medale taty, a Kate zwróciła na nie uwagę i podkreśliła, że „to wyjątkowe, że je nosi”.

Następnie spytała go o tatę. Wtedy do rozmowy włączyła się mama chłopca, gdyż ten nie pamiętał zbyt wiele na temat ojca, jednak mówił, że bardzo lubi o nim słuchać i oglądać zdjęcia.

Sonia Fleming wyznała, że musiała uporać się z odejściem męża, gdy Charlton nie miał nawet roczku. Dwóch starszych synów pary miało 11 i 13 lat.

Księżna Kate. Źródło: Youtube
Księżna Kate. Źródło: Youtube

Inna rozmowa, z Chantelle Wynn, dotyczyła jej męża, który nie poradził sobie z syndromem stresu pourazowego po pracy w Afganistanie na stanowisku lekarza. Mężczyzna popełnił samobójstwo.

Fani gratulowali parze tak pięknego gestu, jak rozmowa z rodzinami żołnierzy i poświęcenie im czasu. Zauważyli, że Kate Middleton będzie wspaniałą królową.

To też może cię zainteresować: NIESPODZIEWANE ZNIKNIĘCIE PIERWSZEJ DAMY NIE SPODOBAŁO SIĘ WIELU OSOBOM. DLACZEGO AGATA DUDA WYSZŁA W ŚRODKU UROCZYSTOŚCI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZATRWAŻAJĄCY INCYDENT NA MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI W WARSZAWIE. FUNKCJONARIUSZ OMYŁKOWO POSTRZELIŁ FOTOREPORTERA. RZECZNIK STOŁECZNEJ POLICJI PRZEPRASZA

O tym się mówi w Polsce: WIELU POLAKÓW MOŻE STRACIĆ WSZYSTKIE SWOJE OSZCZĘDNOŚCI. RZECZNIK FINANSOWY INFORMUJE O POWAŻNYM PROBLEMIE

O tym się mówi na świecie: IVANKA TRUMP STRACIŁA STATUS I PRACĘ W BIAŁYM DOMU. CO TERAZ ZROBI CÓRKA I DORADCZYNI BYŁEGO PREZYDENTA

Z życia gwiazd: MARGARET ZNÓW ZASKOCZYŁA FANÓW. NA JEJ PROFILU W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH POJAWIŁ SIĘ ODWAŻNY POST