Jak podaje "Plotek", książę Karol nowym wywiadzie powiedział, że bycie z dala od rodziny jest dla niego strasznie smutne. Dodał, że transmisje online to nie to samo i chciałby przytulić ludzi, a nie ekran.

Dziadek tęskni za wnukami. Chce, aby Harry przybył z nimi do pałacu

YT

Książę Karol poruszająco mówił o tęsknocie za wnukami podczas blokady, mówiąc, że jest „okropnie smutny”, że od miesięcy nie mógł osobiście zobaczyć się z rodziną. 71-letni książę Walii opowiedział o trudnościach związanych z zamknięciem w swoim domu w Birkhall w Aberdeenshire w nowym wywiadzie dla Sky News dla serialu After The Pandemic: Our New World, który został wyemitowany niedawno.

Następca tronu ujawnił, jak bardzo chce uściskać członków rodziny i wspomniał o księciu Filipie (98 lat), a także o wnukach, dzieciach księcia Williama, księciu Jerzym (6 lat), księżniczce Charlotte (5 lat), księciu Louisie (2 lata) i synku Harry'ego , Archiem.

Książę William i jego dzieci mieszkają obecnie w Norfolk, a książę Harry i jego syn Archie spędzili lockdown w Los Angeles.

Powiedział, że ostatnich kilka miesięcy było „niewiarygodnie trudnym i smutnym czasem”, dodał, że wie, że tak wielu ludzi przeżyło mękę utraty swoich bliskich oraz oszołomienia i niepokoju, który otacza wszystkich.

Książę Karol nalega, aby Harry pozwolił mu zobaczyć i uściskać wnuka. Chcew, aby Harry przybył do pałacu.

Co o tym sądzicie? Czy Harry powinien przybyć po tym, jak odmówiono mu złożenia wieńca w jego imieniu?

O tym się mówi: 7 sierpnia 2020 roku. Ministerstwo Zdrowia opublikowało niewiarygodnie złe wiadomości. Czeka nas kolejna fala strachu

Zerknij tutaj: Ta stara moneta z czasów PRL jest warta kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jak ją rozpoznać

Nie możesz przegapić: Anna Lewandowska wymachuje wielkim brzuchem i potężną pupą. Co tym razem promuje trenerka