We wczorajszych obchodach Święta Niepodległości, które odbyły się przed Grobem Nieznanego Żołnierza wziął udział oczywiście prezydent Andrzej Duda oraz jego małżonka, Agata Duda. Okazuje się jednak, że Pierwsza Dama zaskoczyła swoim zachowaniem wiele osób.

Dlaczego Agata Duda wyszła na początku uroczystości?

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości były zdecydowanie inne niż wszystkie dotychczasowe, a wszystko to spowodowane jest oczywiście przez pandemię koronawirusa. Podczas uroczystośći, przed Grobem Nieznanego Żołnierza nie mogli tłumnie zgromadzić się Polacy.

Jak informuje portal Pikio, również sam przebieg uroczystości był dość dziwny. Okazuje się bowiem, że Pierwsza Dama wymknęła się z oficjalnych obchodów kilka chwil po tym, jak zamilkły fanfary na cześć żołnierzy, którzy oddali życie za niepodległość Polski.

Tego nikt się nie spodziewał!

Okazuje się, że Agata Duda pośpiesznie wsiadła do limuzyny i odjechała w trakcie uroczystości. Wiele osób mocno zaskoczyło takie zachowanie Pierwszej Damy. Jakiś czas temu kiedy Andrzej Duda uczestniczył w premierze filmu Smoleńsk, Agata Duda wraz z córką Kingą świetnie bawiły się na jednej z komedii Woody’ego Allena. Czy tym razem Pierwsza Dama również wymknęła się z uroczystości, aby oddać się rozrywce?

Okazuje się jednak, że tym razem powód zniknięcia Agaty Dudy był zupełnie inny. Pierwsza Dama zaplanowała bowiem w tym czasie rozdawania skromnych upominków dla warszawskich kombatanek i kombatantów, którzy jako młodzi ludzie narażali swoje zdrowie i życie w walce o niepodległość naszej ojczyzny!

Jak informował portal "Życie": WARSZAWA: ZATRWAŻAJĄCA SYTUACJA W JEDNYM Z BLOKÓW MIESZKALNYCH W STOLICY. MIESZKAŃCY APELUJĄ DO WŁADZ O NATYCHMIASTOWE WPROWADZENIE ZMIAN. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: JEST OFICJALNE POTWIERDZENIE, JUŻ OD ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W ŻYCIE WCHODZI NOWY ZAKAZ. KIEPSKA INFORMACJA DLA POLAKÓW, PRAWO DOTKNIE TYSIĘCY OSÓB

Portal "Życie" pisał również: WARSZAWA: RZUCALI W OKNA PETARDY, BO BYŁY NA NICH SYMBOLE STRAJKU KOBIET. POŻAR W JEDNYM Z MIESZKAŃ WSZCZĘTY PRZEZ UCZESTNIKÓW MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI