Agata Duda ostatnio musi mierzyć się z niezbyt pochlebnymi słowami w swoim kierunku. Głownie przez swoje zachowanie. W czasie, kiedy na szali postawiono życie polskich kobiet, ona milczała. To nic nadzwyczajnego bowiem pierwsza dama nigdy nie angażowała się w sprawy publiczne i nie zabierała głosu. Natomiast w tej kwestii zdaniem Polek i Polaków powinna wystąpić publicznie i wyrazić swoje zdanie. Przynajmniej córka prezydenta Kinga Duda zdecydowała się na wystąpienie.

Agata Duda w ogniu krytyki

Próbując odbudować swój wizerunek Agata Duda zaangażowała się w pomoc potrzebującym. Specjaliści od PR wpadli na genialny pomysł. Prezydentowa postanowiła zaangażować się w pomoc kombatantom.

Agata Duda, Andrzej Duda
Agata Duda, Andrzej Duda
Agata Duda, Andrzej Duda

Ostatnio mediach społecznościowych Kancelaria Prezydenta RP opublikowała zdjęcie, na którym widzimy Agatę Dudę zaangażowana w pomoc polskim kombatantom. W poście kancelaria zachęcała wszystkich do przyłączenia się do akcji. Zamiast tego w komentarzach pod postem pojawiło się szereg negatywnych opinii.

Internauci zarzucali Agacie Dudzie obłudę i to, ze w pomoc zaangażowała się głownie dlatego, by podreperować wizerunek swój oraz męża. Co więcej internauci uważają, ze prezydentowa pomaga jedynie na zdjęciach. Co więcej, internauci postanowili rzucić Agacie Dudzie wyzwanie i zaproponować prace z osobami niepełnosprawnymi. Jak namyślicie zgodzi się?

To też może cię zainteresować: WOJSKO WKROCZYŁO DO SZPITALI. W CZYM POMOGĄ ŻOŁNIERZE? OKAZUJE SIĘ, ŻE DYREKTORZY PLACÓWEK NIEZBYT CIESZĄ SIĘ Z TEGO POMYSŁU

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KIEROWCY MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ ZMIANY, NOWE PRZEPISY WESZŁY W ŻYCIE. ZA NIEUWAGĘ BĘDZIE MOŻNA DOSTAĆ SPORY MANDAT

O tym się mówi w Polsce: WICEMINISTER ZDROWIA POINFORMOWAŁA O NIESPODZIEWANEJ DECYZJI W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. NIC TEGO NIE ZAPOWIADAŁO

Z życia gwiazd: KAROL STRASBURGER OCENIŁ KOMPLEKSY WIELU MĘŻCZYZN. UDOWADNIA, ŻE WOLI MIEĆ „MAŁY”, A ONI REKOMPENSUJĄ SOBIE COŚ POPRZEZ „WIELKIE”