Jak informuje "Super Express", post zamieszczony przez Margaret w mediach społecznościowyh zaskoczył fanów. Piosenkarka postanowiła podzielić się z fanami szczerym wyznaniem, w którym nie ukrywa swojej wściekłości. Czy artystka postanowi wyjechać z kraju?

Margaret znów zaskakuje

Fani artystki przyzwyczaili się do nietypowych pomysłów swojej idolki. Tym razem ogromne poruszenie wywołały nie zdjęcia, ale wpis oraz najnowszy utwór piosenkarki pod tytułem "No Future". W swoim najnowszym utworze gwiazda rapuje o Polsce i o tym, że jest jej tu niedobrze. Czy to oznacza, że gwiazda wyjedzie z kraju?

W tekście śpiewanego przez nią utworu fani doszukali się zapowiedzi możliwego wyjazdu Margaret. "Zamienić polski złoty na funt" - słyszymy w rapowanym utworze piosenkarki. Najnowszy utwór artystki nieprzypadkowo pojawił się w mediach społecznościowych tuż przed 11 listopada, o czym gwiazda wspomniała w opisie.

Dowiadujemy się z niego, że utwór Margaret nagrała wspólnie z Kukonem latem. Zdecydowali się na przedstawienie utworu w wigilię Święta Niepodległości po tym, jak "nasz rząd postanowił, tym razem w środku szalejącej pandemii, uderzyć w kobiety". Zdaniem artystki kontrowersyjna decyzja TK w kwestii aborcji miała przykryć nieudolne działania władz w walce z epidemią koronawirusa.

Wszystko wskazuje więc na to, że Margaret nie podejmie decyzji o opuszczeniu naszego kraju, przynajmniej nie teraz. Najnowszego dzieła Margaret możecie posłuchać poniżej.

Jak podoba się wam najnowszy utwór Margaret oraz zawarte w nim opinie dotyczące naszego kraju?

To też może cię zainteresować: Księżna Diana. Rzadkie zdjęcie z jej dzieciństwa pojawiło się w sieci. Jak wyglądała Diana i jej młodszy brat

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Liczba zakażeń koronawirusem zaczyna się stabilizować? Minister Zdrowia nie pozostawia co do tego złudzeń

O tym się mówi: Druzgocące wieści przekazał Krzysztof Jackowski, co się stanie w najbliższym czasie? Miał niesamowitą wizję, nie ma się z czego cieszyć