Kilka polskich miast jest znanych z organizacji bożonarodzeniowych jarmarków. Niestety ten rok wygląda zupełnie inaczej niż poprzednie lata, dlatego wiele osób spodziewało się, że kiermasze również zostaną odwołane. Prawda jest jednak inna.

Wrocław nie rezygnuje z organizacji jarmarku bożonarodzeniowego

Do Wrocławia co roku na bożonarodzeniowy jarmark nie tylko przybywają turyści z Polski, ale również z Niemiec. W tym roku organizatorzy postanowili zmienić termin organizacji kiermaszu.

Odbędzie się on prawdopodobnie w styczniu lub lutym – w zależności od decyzji rządu. Miejmy nadzieję, że niebawem się go doczekamy.

Boże Narodzenie. Źródło: Youtube
Boże Narodzenie. Źródło: Youtube

Gdańsk zmienia formę bożonarodzeniowego jarmarku

W Gdańsku zajdzie ogromna zmiana. Jarmark odbędzie się… online! Organizatorzy nie będą czekać na decyzje rządu i chcą przenieść coroczny kiermasz bożonarodzeniowy do Internetu.

Internauci będą mogli zakupić świąteczne dekoracje, smakołyki, czy przepisy. Będzie on namiastką tego, co każdego roku Polacy mogą zakupić stacjonarnie w centrum Gdańska.

Boże Narodzenie. Źródło: rodzicowo.pl
Boże Narodzenie. Źródło: rodzicowo.pl
Boże Narodzenie. Źródło: rodzicowo.pl

Kraków ma złe wieści – jarmark się nie odbędzie

Jarmark bożonarodzeniowy w mieście polskich królów odbywał się już od stuleci. Niestety w tym roku kupcy nie będą mogli wystawić swoich prac na krakowskim rynku. Prezydent Krakowa, Jacek Majchrowski, oficjalnie odwołał tegoroczny kiermasz bożonarodzeniowy. W końcu życie i zdrowie mieszkańców jest dużo ważniejsze. Taką samą decyzję podjęli organizatorzy jarmarku bożonarodzeniowego w Warszawie.

Boże Narodzenie/screen Youtube @eis World
Boże Narodzenie/screen Youtube @eis World

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO