Jak podaje "Plotek", w konsekwencji odstąpienia od obowiązków rodziny królewskiej, książę Harry był zmuszony również zrezygnować ze stanowiska kapitana generalnego Royal Marines. Co z tego wynikło?

Chyba tego nie przewidział

YT

Książę Harry służył w armii brytyjskiej przez 20 lat, awansując do stopnia kapitana i odbywając dwie podróże po Afganistanie. Książę Sussex mówił o swojej służbie w wojskowym podcastie Declassified, w którym rozważał, jak ważny jest dla niego Dzień Pamięci. Dlaczego więc książę Harry nie mógł złożyć wieńca w grobowcu w Niedzielę Pamięci?

W niedzielę 8 listopada złożono wieńce w imieniu królowej Elżbiety II, księcia Edynburga, księcia Karola, księcia Williama, księcia Edwarda, księżnej Anny i księcia Kentu. Królowa, Camilla, księżna Kornwalii, Kate, księżna Cambridge, Sophie, hrabina Wessex i wiceadmirał Sir Timothy Laurence obserwowali ceremonię z balkonów Whitehall. Każdy członek rodziny królewskiej stał z dala od innych, niezależnie od tego, czy składał wieńce, czy też stał na balkonie i patrzył.

Książę Harry, jak podają zagraniczne media, poprosił o złożenie wieńca w jego imieniu. Jednak jego prośba została odrzucona przez Pałac Buckingham na tej podstawie, że nie jest już przedstawicielem monarchii. Harry i Meghan Markle porzucili swoje poprzednie funkcje w rodzinie królewskiej pod koniec marca tego roku.

Zgodnie z umową o odejściu, para nie może już korzystać ze swoich najbardziej ekskluzywnych tytułów HRH, musiała zrezygnować z wszelkich publicznych środków finansowych na swoją pracę i musiała zwrócić 2,4 miliona funtów zapłacone za remont ich domu Frogmore Cottage.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Dobre wiadomości płyną od Adama Małysza. Jego najbliżsi i fani mogą odetchnąć z ulgą. Co się stało

Zerknij: Wczorajszego wieczoru czekało Polskę wielkie wydarzenie w Telewizji Polskiej. Nie można było tego przegapić