Edyta Górniak od lat wzbudza zainteresowanie opinii publicznej. Jej fani zwracają uwagę nie tylko na twórczość artystki, ale również na to, co dzieje się w jej życiu prywatnym.

A dzieje się wiele. Edyta Górniak od jakiegoś czasu wyraźnie nie ustatkowała się uczuciowo, tymczasem fani marzą o tym, by ich idolka odnalazła szczęście u boku mężczyzny. Czy są na to szanse?

Edyta Górniak. Źródło: Youtube
Edyta Górniak. Źródło: Youtube

Edyta Górniak o uczuciach

48-letnia diwa co jakiś czas diametralnie zmienia swoje dotychczasowe życie. Postanowiła zrobić to po raz kolejny. Teraz Edyta Górniak doszła do wniosku, że idealnym miejscem dla niej może się okazać Podhale.

Według informacji Super Expressu mieszka tam od kilku tygodni. Póki co jeszcze się urządza i poznaje nowych górali. Artystka, która w sferze uczuć jak dotąd ma sporego pecha, liczy, że tym razem będzie inaczej.

Jak opowiada Górniak, kocha góry i myślała o przeprowadzce już kiedyś, choć przez jej podróżniczy tryb życia wtedy było to niemożliwe. Teraz jednak postanowiła spróbować mieszkania na Podhalu.

Edyta Górniak, Allan Krupa/screen Instagram @ak7pl
Edyta Górniak, Allan Krupa/screen Instagram @ak7pl

Jak opowiada, jest „absolutnie zakochana” w góralskich tradycjach oraz góralach. Zachwycają ją dźwięki przyrody i możliwość bliskiego obcowania z naturą.

Jak wspomina Edyta Górniak, doszły ją słuchy, że „góralką to się jest dopiero, jak się zakocha w góralu”.

Może jej też się to uda?

To też może cię zainteresować: SZPITAL TYMCZASOWY NA STADIONIE NARODOWYM W WARSZAWIE ŚWIECI PUSTKAMI. DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE, SKORO W SZPITALACH BRAKUJE MIEJSC

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WIĘCEJ PIENIĘDZY DLA EMERYTÓW JUŻ W PRZYSZŁYM ROKU. O ILE WIĘCEJ OTRZYMAJĄ NAJBIEDNIEJSI SENIORZY

O tym się mówi w Polsce: WARSZAWA: CZY COROCZNY MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI SIĘ ODBĘDZIE? ORGANIZATORZY ZAPEWNIAJĄ, ŻE TAK, ALE W ZMIENIONEJ FORMIE. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: AMERYKA JEST ZACHWYCONA NOWĄ PIERWSZĄ DAMĄ. KIM JEST JILL BIDEN? POLITYK NIE MÓGŁ LEPIEJ TRAFIĆ

Z życia gwiazd: ANNA LEWANDOWSKA ZAMIEŚCIŁA W SIECI ZDJĘCIE ZE SZPITALA. FANI NIE MOGLI POZOSTAĆ NA NIE OBOJĘTNI