Krzysztof Jackowski jest znanym jasnowidzem. I choć budzi wiele kontrowersji, to z jego wizji korzysta bardzo wiele osób. Z jego odkryć zdaje się czerpać nawet policja. Zdarza się, że jego przewidywania odgrywają kluczową rolę w śledztwach dotyczących zaginięć i morderstw.

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym polskim jasnowidzem. Pochodzący z Człuchowa mężczyzna co jakiś czas dzieli się z internautami swoimi wizjami. Fakt, że raz po raz udaje mu się trafnie informować o niektórych wydarzeniach, sprawia, że stał się on wiarygodny w oczach sporej grupy Polaków.

Krzysztof Jackowski / YouTube
Krzysztof Jackowski / YouTube

Najnowsza wizja jasnowidza wzbudziła niepokój w wielu z nas. Co tym razem przewidział?

Krzysztof Jackowski ma czarne wizje o Europie

Portal Super Express zwraca uwagę na słowa, jakie wypowiedział Krzysztof Jackowski na temat tego, co wydarzy się w Europie.

Krzysztof Jackowski dostrzegł, co się stanie w Europie. Swoją wizją podzielił się z widzami w serwisie YouTube. Opowiedział o tym, co stanie się w Europie.

Krzysztof Jackowski / YouTube
Krzysztof Jackowski / YouTube

- Będzie decyzja, szybka decyzja. To ma pewną symbolikę, ale Europa sie trzęsie. W kolorze niebieskim, nie wiem co to znaczy – mówił.

- To będzie wyglądało w całej Europie na stan wojenny, na kilka miesięcy ogłoszony. Tym sposobem wchodzimy w coś. Ja w ubiegłym roku i w poprzednich latach mówiłem o sferze militarnej. ONZ ma kolor niebieski, tak mi się zdaje – twierdził.

To też może cię zainteresować: GDAŃSK: GZDIZ PRZYPOMINA O ŁATWYM SPOSOBIE NA ZNALEZIENIE MIEJSCA OSTATNIEGO SPOCZYNKU BLISKICH. WYSTARCZY SKORZYSTAĆ Z WYSZUKIWARKI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RATOWNIK MEDYCZNY OPUBLIKOWAŁ ZDJĘCIE, KTÓRE WYWOŁAŁO POWSZECHNE OBURZENIE. TAKIE RZECZY DZIEJĄ SIĘ W SZPITALACH W PANDEMII, NIE DO ZAAKCEPTOWANIA

O tym się mówi w Polsce: CZY RZĄD ZNA JUŻ DOKŁADNĄ DATĘ POWROTU UCZNIÓW DO SZKÓŁ? KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZDALNE NAUCZANIE I KTÓRE KLASY PIERWSZE ZASIĄDĄ W SZKOLNYCH ŁAWKACH

O tym się mówi na świecie: WATYKAN WYDAŁ OFICJALNE OŚWIADCZENIE W SPRAWIE BOŻEGO NARODZENIA. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: KAROL STRASBURGER MA POWAŻNE OBAWY O PRZYSZŁOŚĆ CÓRKI I ŻONY. PODZIELIŁ SIĘ NIMI W SZCZERYM WPISIE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH