Jak podaje porta "Turyści", w czasie transmisji na żywo Krzyszto Jackowski podzielił się kolejną wizją, jakiej miał doświadczyć. Internauci słysząc jego słowa zamarli. Jackowski mówił o Polakach i nastrojach społecznych. Podpwiadał, jakie decyzje najlepiej podejować, a jakich unikać. Wszystkich zaskoczyły jego słowa dotyczące rodaków przebywających poza granicami kraju.

Zaskakująca wizja Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski słynie z tego, że nie ma dla niego tematów, na które nie mógby lub nie chciałby się wypowiedzieć. Jasnowidz z Człuchowa w jednym ze swoich ostatnich nagrań doradzał swoim widzom, jakie decyzje warto podejmować, a jakich lepiej nie. Nie zabrakło w jego wypowiedzi odniesienia do Polaków przebywających za granicą.

"Powinniśmy się pilnować w Europie. Jeśli ktoś ma pracę, to powinien się jej teraz trzymać. Nie jeździć, nie podróżować Trzymać się swojego miejsca, żeby nie mieć problemów z dotarciem" - powiedział w czasie wejścia na żywo Krzysztof Jackowski.

W wielu widzach wzbudziły one niepokój, w końcu wielu z nas ma bliskich, którzy pracują za granicą, starając się zapewnić sobie lepszy byt. Co bardziej zaskakujące jeszcze nie dawno na pytanie jednej z jego obserwatorek, czy warto wyjeżdżać z Polski odpowiadał zupełnie inaczej. Jak?

YouTube

Krzysztof Jackowski o wyjazdach za granicę

W jednym z wcześniejszych programów, internautka Krystyna zapytała jasnowidza z Człuchowa o to, czy warto wracać do Polski zza granicy. To, co powiedział wówczas Krzysztof Jackowski zaskoczyło wszystkich.

"Krystyno, gdybym był młodym człowiekiem wyjechałbym z Polski. Wyjechałbym dlatego, że w tym kraju nie podoba mi się wiele rzeczy. Traktowanie obywatela, i nie podoba mi się to, co jest cały czas od 30 lat. Jak komuna upadła, doszło do rozpasania biurokratycznego, mówię tu dokładnie o ZUS-ach,urzędach skarbowych i innych panach czy paniach z biur. I to się nie zmieni bo to im weszło w krew" - mówił wówczas.

"Braku szacunku w sensie przygotowania do leczenia ludzi w kraju, służba zdrowia zawsze leży na łopatkach i będzie leżała. A też nie podoba mi się w tym kraju, że ludzie, którzy się zagarną do polityki, czy to jest polityka małomiasteczkowa, czy jest to polityka na skalę krajową, to ci ludzie żyją, ci ludzie są aktywni, ci ludzie się realizują. Cała reszta to szara masa, która musi się podporządkować coraz dziwniejszym przepisom" - dodał.

YouTube

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Ważna wiadomość dla dłużników zalegających z opłatami abonamentu. Poczta Polska wydała oświadczenie

Zoabacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ważna wiadomość dla dłużników zalegających z opłatami abonamentu. Poczta Polska wydała oświadczenie

O tym się mówi: Zenek Martyniuk i jego żona wstrząśnięci wyrokiem sądu w sprawie wnuczki. Nie mają wątpliwości, że jest on dla nich krzywdzący