Jedna ze znanych dziennikarek z dużym doświadczeniem współpracowała także z Telewizją Polską. Jakiś czas temu 47-letnia Joanna Racewicz pożegnała się z TVP. Teraz opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z utratą dziecka.

Joanna Racewicz w smutnym wyznaniu

Joanna Racewicz była związana z porucznikiem Pawłem Janeczkiem. Mężczyzna, oficer BOR, zginął 10 kwietnia 2010 roku w katastrofie smoleńskiej.

Jak przypomina Super Express, była dziennikarka TVP ma syna, którego tatą był porucznik Janeczek. Mały Igor jest jej oczkiem w głowie. Jednak teraz, gdy nadeszły trudne dla kobiet czasy, powróciła pamięcią do tego, co spotkało ją kiedyś.

Joanna Racewicz. Źródło: Youtube
Joanna Racewicz. Źródło: Youtube

Na Instagramie Joanny Racewicz pojawił się wzruszający post, w którym opisywała utratę ciąży.

Historia o kobiecie, która straciła ciążę i w zakrwawionej sukience przeżywała ogromne cierpienia na szpitalnym korytarzu, wstrząsnęła obserwatorami dziennikarki.

Gdy ciężarna dowiedziała się, że płód jest martwy, była zrozpaczona. Lekarka uznała, że nie ma dla niej czasu.

- Uprzedzałam, że może być różnie, że dziecko jest słabe.. Proszę się uspokoić i chwilę na mnie poczekać. Jestem na rodzinnych grobach, wracam 2 listopada i wtedy się panią zajmę - odmówiła jej pomocy.

- Mam czekać? Naprawdę? Chce pani, żebym była grobem dla własnego dziecka i chce, żebym była spokojna? – mówiła ciężarna.

Joanna Racewicz. Źródło: Youtube
Joanna Racewicz. Źródło: Youtube

- Dziękuję, Panie Boże, że wybrałeś za mnie. Jestem Ci wdzięczna, że zabrałeś moje dzieci, bo zapewne nie przeżyłyby bez pępowiny.. Dziękuję, że nie skazałeś mnie ani na wybór ani na heroizm. I jestem szczęśliwa, że dałeś mi Syna. Syna Lepszego Niż Marzenie – zakończyła swój wpis Racewicz.

To też może cię zainteresować: SŁUŻBY SANITARNE WYKRYŁY NOWE OGNISKO KORONAWIRUSA W POLSCE. CHODZI O SENIORÓW, NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA MEDIÓW, TRZEBA BYŁO INTERWENIOWAĆ NATYCHMIAST

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W ŻYCIU MARTY KACZYŃSKIEJ JUŻ NIEBAWEM ZAJDĄ POWAŻNE ZMIANY. TĘ DECYZJĘ ODWLEKAŁA JUŻ BARDZO DŁUGO. O CO DOKŁADNIE CHODZI

O tym się mówi w Polsce: JAKIE JEST STANOWISKO ANDRZEJA DUDY NA TEMAT OSTATNIEJ DECYZJI TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO? REAKCJA PREZYDENTA NIE JEST DO KOŃCA JASNA

O tym się mówi na świecie: WATYKAN WYDAŁ OFICJALNE OŚWIADCZENIE W SPRAWIE BOŻEGO NARODZENIA. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: BEATA KOZIDRAK ZABRAŁA GŁOS. POSYPAŁY SIĘ SŁOWA WDZIĘCZNOŚCI. EMOCJONALNE WYZNANIE GWIAZDY ZACHWYCIŁO JEJ FANÓW