25 października obchodzić będziemy Dzień Kundelka. Które z gwiazd pokochały psy nierasowe? Okazuje się, że jest ich całkiem sporo!

Pomponik przygotował zestawienie dumnych właścicieli mieszańców. Niektórzy mają rasowe zwierzęta, inni z kolei postanawiają pomóc „znajdom” lub schroniskowym psiakom. Kto 25 października będzie świętował Dzień Kundelka ze swoim nierasowym pupilem?

Gwiazdy, które pokochały kundelki

Agnieszka Woźniak-Starak ma całe stado psów – rasowych i nierasowych. Kocha je wszystkie! Każdy ma inną historię, część jest adoptowana, a część kupiona, jednak każdy kochany tak samo mocno.

To dzięki nim łatwiej jej było wrócić do życia po stracie męża. Agnieszka Woźniak-Starak jest mocno związana ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.

Zofia Zborowska, która angażuje się w walkę o prawa zwierząt, pomogła schroniskowej „bidzie” – jest to suczka, którą adoptowała w 2013 roku. Piesek otrzymał imię Wiesia, ma nawet własny, popularny profil w social mediach!

Leszek Stanek przygarnął Vadera w ramach programu „Przygarnij mnie”. Schroniskowy psiak został dobrany do nowego pana przez behawiorystę. Vader miał wadę zgryzu i był nazywany pieskiem niemal nieadoptowalnym, jednak znalazł idealny dom. Niestety, Vader odszedł w lutym tego roku.

Rafał Mroczek również uczestniczył w programie „Przygarnij mnie” i odnalazł tam psią miłość, jakim okazał się kundelek Lizak. Są sobie niezwykle oddani.

View this post on Instagram

Tak baaaardzo się cieszę jak o współpracę proszą mnie takie firmy jak właśnie ta, grecka @violife_foods 🙌🏼💚🌱 Na rynku są od 1990 roku, podbijają cały świat, a teraz przyszedł i czas na Polskę😍 Bycie vegan chyba nigdy nie było prostsze i pyszniejsze, serio. Wegańskie alternatywy sera, jakie proponuje nam Violife, są pyszne - zarówno w formie tościka, jak i kremowego serka, co widać na załączonym obrazku... nawet Wieśka się oblizuje i paczy żebraczym okiem🤤🐶😂. Ponadto nie zwierają glutenu, laktozy, orzechów, soi czy konserwantów. Polecam z całego serca 🙃❤️ P.S. Od teraz plastry cheddara, Greek White czy kremowego Violife możecie dostać również w Biedronce w specjalnej czasowej ofercie promocyjnej. Smacznego! #violife #violifefoods #takjaklubiszaleweganskie #advertisement #kapitanciputek #govegan #vegan #yummy

A post shared by I❤️mypolishlife (@zborowskazofia) on

Olga Frycz dała dom dwóm kundelkom – Kluskowi i Kapslowi. Jej adopciaki są traktowane na równi z innymi członkami rodziny i bardzo kochane.

Marcelina Zawadzka wzięła udział w programie „Przygarnij mnie” i zyskała psią przyjaciółkę – suczkę Abi. Jest także mocno zaangażowana w akcje pomagające schroniskom i psim fundacjom.

Antek Królikowski przed trzema laty wyszedł ze schroniska z nowym przyjacielem – pieskiem Klasykiem. Bardzo chętnie chodzą na wspólne spacery.

View this post on Instagram

#familytime #niedziela #ekipa #pies

A post shared by Rafal Mroczek (@rafalmroczek) on

Paweł Wilczewski, czyli Wujaszek Liestyle, adoptował Leszka razem z Ciocią Liestyle – Agnieszką Wolszczyk. Choć para rozstała się, uwielbiany przez fanów Leszek ma kontakt z obojgiem opiekunów – dzielą się opieką nad psiakiem.

To też może cię zainteresować: EKSPERCI CHCĄ STWORZYĆ NOWĄ, CZARNĄ STREFĘ, DO KTÓREJ TRAFI MIĘDZY INNYMI WARSZAWA. CO TO OZNACZA? NA JAKIE OBOSTRZENIA NALEŻY SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: SENIORZY NIE BĘDĄ MOGLI WYCHODZIĆ Z DOMU? POJAWIŁY SIĘ ZASKAKUJĄCE DONIESIENIA MEDIALNE O PLANOWANYCH OBOSTRZENIACH. CO NAS CZEKA

O tym się mówi w Polsce: TYSIĄCE EMERYTÓW MOŻE LICZYĆ NA DODATKOWE 200 ZŁOTYCH CO MIESIĄC. KOMU BĘDĄ PRZYSŁUGIWAŁY

O tym się mówi na świecie: KARMIŁA ICH I TROSZCZYŁA SIĘ, A NAWET POŻYCZAŁA PIENIĄDZE. A KIEDY ZOSTALI PANAMI, ZACZĘLI WARCZEĆ. „KIEDY ODEJDZIESZ TY I TWOJA PANI”

Z życia gwiazd: RADEK MAJDAN TRAFIŁ DO SZPITALA. MAMA SPORTOWCA ZDRADZA STAN ZDROWIA SYNA