35-letnia Blanka Lipińska zdaje się mieć poważne problemy po rozstaniu z Baronem. Celebrytka stara się jakoś pozbierać, o czym ma świadczyć jej kolejne nagranie.

Blanka Lipińska kontra Baron

Związek Blanki i Barona był mocno medialny – ujawniali sporo ze swojej prywatności, przekonywali o swoim uczuciu i pokazywali nawet intymne fotki.

Blanka Lipińska. Źródło: Instagram
Blanka Lipińska. Źródło: Instagram

Nic dziwnego, że odkąd przestali pokazywać siebie nawzajem na Instagramie, opinia publiczna zaczęła zastanawiać się, czy dalej są razem. W końcu Blanka poleciała sama na planowane wakacje w Egipcie.

Jak przypomina Pomponik, Lipińska od rozstania z Baronem dużo mówi o zakończonej relacji. Niedawno przekonywała, że jej były partner nie czuł się źle z jej sławą.

- Oczywiście, że ciągle wierzę w miłość. Popatrz na moich rodziców — są razem 40 lat! Przetrwali w życiu różne burze i są dla mnie najlepszym przykładem, że prawdziwa miłość istnieje. Bez niej życie nie ma żadnego sensu. Więc z optymizmem, ale bez naiwności, patrzę w przyszłość, bo wszystko jeszcze przede mną – powiedziała także.

Ostatnio przeprowadziła się, a w nowym apartamencie miała w planach stworzenie studia nagraniowego dla Barona. Jednak gdy tylko wróciła z Egiptu, przerobiła pokój na coś absolutnie innego.

- To dość niewiarygodne, ale od rana pracuję. A że teraz mam gabinet, to siedzę sobie w tym gabinecie w moim nowym szlafroku – oznajmiła.

Czyżby planowała napisać kolejną książkę w byłym studio nagraniowym Barona?

To też może cię zainteresować: EKSPERCI CHCĄ STWORZYĆ NOWĄ, CZARNĄ STREFĘ, DO KTÓREJ TRAFI MIĘDZY INNYMI WARSZAWA. CO TO OZNACZA? NA JAKIE OBOSTRZENIA NALEŻY SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: SENIORZY NIE BĘDĄ MOGLI WYCHODZIĆ Z DOMU? POJAWIŁY SIĘ ZASKAKUJĄCE DONIESIENIA MEDIALNE O PLANOWANYCH OBOSTRZENIACH. CO NAS CZEKA

O tym się mówi w Polsce: TYSIĄCE EMERYTÓW MOŻE LICZYĆ NA DODATKOWE 200 ZŁOTYCH CO MIESIĄC. KOMU BĘDĄ PRZYSŁUGIWAŁY

O tym się mówi na świecie: KARMIŁA ICH I TROSZCZYŁA SIĘ, A NAWET POŻYCZAŁA PIENIĄDZE. A KIEDY ZOSTALI PANAMI, ZACZĘLI WARCZEĆ. „KIEDY ODEJDZIESZ TY I TWOJA PANI”

Z życia gwiazd: RADEK MAJDAN TRAFIŁ DO SZPITALA. MAMA SPORTOWCA ZDRADZA STAN ZDROWIA SYNA