Agata Młynarska jest jedną z tych gwiazd, które aktywnie uczestniczą w świecie mediów społecznościowych. Prezenterka idzie z duchem czasu i chwyta wszystkie „celebryckie” trendy.

Swego czasu opowiadała o tym, jak wygląda życie w dobie koronawirusa w jej rodzinie.

- Rozmawiam z wieloma kolegami, którzy są w bardzo trudnych sytuacjach. Zresztą nie tylko koledzy. Nie trzeba daleko szukać – moje wszystkie dzieci są bez pracy, bo akurat miały takie zawody – mówiła.

Podkreślała, że także i u niej się nie przelewa, martwiła się, że może popaść w problemy finansowe. Teraz jednak ma większe zmartwienie – chodzi o leczenie, które w obecnych czasach jest pod znakiem zapytania.

Agata Młynarska / Instagram @agata_mlynarska
Agata Młynarska / Instagram @agata_mlynarska

Agata Młynarska nie może liczyć na pomoc lekarską

Plotek przypomina, że Agata Młynarska od 2013 roku cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna – przewlekłe zapalenie jelit. Musi być w kontakcie z lekarzem oraz gastrologiem, co w dobie pandemii jest problematyczne.

Klinika, w której ją leczono, została zamknięta przez COVID-19.

„Czytam właśnie, że klinika gastroenterologii w szpitalu MSWiA została zamieniona na oddział covidowy. Pani prof. Grażyna Rydzewska, która wielokrotnie mnie ratowała i mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że zawdzięczam jej życie, jest wobec jelitowych pacjentów bezradna. Pozostają nam w najlepszym razie teleporady. Problem jest oczywiście znacznie szerszy, dotyczy wszystkich, którzy chorują na nie-covid. Każdy komentarz w tej sprawie wydaje mi się zbędny. Tak, że tak” – poinformowała.

Agata Młynarska. Źródło: Instagram
Agata Młynarska. Źródło: Instagram
Agata Młynarska. Źródło: Instagram

„Niestety tak się dzieje w większości specjalizacji.... Pomoc udzielana jest w trybie ostrego dyżuru. Obecnie według wytycznych Prezesa NFZ wszystkie operacje planowe, które mogą poczekać są wstrzymane. Personelu medycznego jest zbyt mało i jest on przemęczony. Walczymy. Maseczki, maseczki, maseczki, dystans i dezynfekcja rąk” – odpisał jej lekarz.

To też może cię zainteresować: SZPITAL NIE JEST W STANIE PRZYJMOWAĆ PACJENTÓW. JEŚLI PLACÓWKA NIE WYKONA WIELU ZABIEGÓW TO STANIE SIĘ RZECZ OSTATECZNA WOBEC WIELU PACJENTÓW

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W NAJBLIŻSZY WEEKEND NASTĄPI ZMIANA CZASU. JAK PRZESTAWIMY ZEGARY I JAKICH UTRUDNIEŃ NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ

O tym się mówi w Polsce: NA CO MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ POLACY? WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA UCHYLIŁ RĄBKA TAJEMNICY. WSZYSTKO STANIE SIĘ JUŻ DZIŚ

O tym się mówi na świecie: MAŁŻEŃSTWO NIE WIDZIAŁO SIĘ 215 DNI. WSZYSTKIEMU WINIEN BYŁ KORONAWIRUS. PONOWNE SPOTKANIE 80 -LATKÓW WZRUSZA DO ŁEZ

Z życia gwiazd: MARYLA RODOWICZ POWAŻNIE CHORA? NAJNOWSZE INFORMACJE OD GWIAZDY BUDZĄ NIEPOKÓJ. O CO CHODZI