Czesław Nogacki miał kiedyś niemal wszystko. Aktor był odtwórcą roli kanalarza Tycjana w serialu „Jan Serce”. Dziś 70-letni mężczyzna ma poważne problemy.

Jak donosi Pomponik, już od jakiegoś czasu popadł w problemy finansowe. Latami sięgał po alkohol, żeby móc zagłuszyć wspomnienia o nieudanym związku, a teraz chciałby wcielić się w nową rolę.

Czesław Nogacki i jego obecne życie

Aktor pobiera lichą emeryturę. Mieszka razem z siostrą w Szczecinie. Dziś ma 70 lat, jego finanse wystarczają mu na skromne życie od pierwszego do pierwszego.

Jeszcze w latach 80. XX wieku wróżono mu ogromną karierę i mówiono, że jest niesamowitym odkryciem kinematografii, jednak wszystko zaprzepaścił alkoholizm, z którym zmaga się od wielu lat.

Czesław Nogacki miał sławę imprezowicza i osoby, która nie wylewa za kołnierz. To ostatnie dało się we znaki nie tylko aktorowi, ale i jego bliskim.

Maria Probosz, czyli była partnerka aktora, podczas wywiadu przedstawiła Nogackiego jako istne monstrum. Mówiła wtedy, że jej życie stało się przez niego koszmarem, a jej dom – prawdziwą meliną.

- Wpadłam w szpony nałogu – mówiła podczas wywiadu. Dziennikarz Bohdan Gadomski obwieścił, że aktorka była uzależniona od Czesława Nogackiego i przez niego zaczęła pić, a jej były partner znęcał się nad nią fizycznie.

Nogacki postanowił wyznać prawdę na swoim Facebookowym profilu.

„Byliśmy przyjaciółmi. Do końca życia Marii” – wspomniał. Pokazał też kartkę od byłej partnerki.

„Marysia tłumaczy mi w nim, jak było... Nawiązuje do zakłamanego wywiadu Gadomskiego i obrzydliwych komentarzy internetowych będących pokłosiem tych czczych wymysłów. Osoba trzecia, nawet najlepiej poinformowana, nie ma nic do powiedzenia na temat związku dwojga ludzi” – zauważył.

....studiowałem na wydziale aktorskim PWST w Warszawie oraz w Krakowie. W Warszawie mieszkałem na Krakowskim...

Posted by Czesław Nogacki on Sunday, February 24, 2019

Choć Maria Probosz nie żyje od 2010 roku, Czesław Nogacki wciąż nie pozbierał się po ich rozstaniu i tym wywiadzie. Teraz chciałby wrócić do grania – zastrzega też, że już nie pije.

„Formalnie jestem na emeryturze, ale chętnie bym coś zagrał” – nadmienił.

To też może cię zainteresować: SZPITAL NIE JEST W STANIE PRZYJMOWAĆ PACJENTÓW. JEŚLI PLACÓWKA NIE WYKONA WIELU ZABIEGÓW TO STANIE SIĘ RZECZ OSTATECZNA WOBEC WIELU PACJENTÓW

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W NAJBLIŻSZY WEEKEND NASTĄPI ZMIANA CZASU. JAK PRZESTAWIMY ZEGARY I JAKICH UTRUDNIEŃ NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ

O tym się mówi w Polsce: NA CO MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ POLACY? WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA UCHYLIŁ RĄBKA TAJEMNICY. WSZYSTKO STANIE SIĘ JUŻ DZIŚ

O tym się mówi na świecie: MAŁŻEŃSTWO NIE WIDZIAŁO SIĘ 215 DNI. WSZYSTKIEMU WINIEN BYŁ KORONAWIRUS. PONOWNE SPOTKANIE 80 -LATKÓW WZRUSZA DO ŁEZ

Z życia gwiazd: MARYLA RODOWICZ POWAŻNIE CHORA? NAJNOWSZE INFORMACJE OD GWIAZDY BUDZĄ NIEPOKÓJ. O CO CHODZI