Jak powszechnie wiadomo, Dorota Szelągowska należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych przez Polaków osobowości telewizyjnych.

Kobieta dzięki swojej charyzmie, wspaniałemu poczuciu humoru i dystansie do świata zyskała grono wiernych i zaufanych fanów, którzy z wielką chęcią i zainteresowaniem śledzą każde poczynania gwiazdy, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Dorota Szelągowska jest córką Katarzyny Grocholi – jednej z najbardziej uznanych i wybitnych polskich pisarek.

Prezenterka telewizyjna od początku swojej kariery prowadziła wiele programów, jednak od roku 2014 zaczęła prowadzić program „Dorota was urządzi”, w którym zmienia mieszkania Polaków przeprowadzając w nich całkowitą metamorfozę. To właśnie z tym programem jest teraz najbardziej kojarzona.

Dorota Szelągowska odpiera krytykę internautów

Portal WP zwraca uwagę, że ostatnio wokół programu Doroty Szelągowskiej zrobiło się głośno. Wszystko dlatego, że jedna z komentujących osób zauważyła, że bohaterką programu jest kobieta, która występowała także w innym telewizyjnym formacie.

Program „Totalne remonty Szelągowskiej” bardzo podoba się widzom. Dorota Szelągowska wciela się w rolę osoby, która pomaga innym remontować domy i mieszkania.

W jednym z ostatnich odcinków wystąpiła 56-latka z Nowej Wsi pod Białymstokiem, zgłoszona przez synów. Remont wyszedł świetnie, jednak pojawiły się pewne zastrzeżenia.

„Piękny projekt, robota szacun. Zastanawia mnie tylko, jak to możliwe, że pani która kiedyś wystąpiła w programie 'Kto tu mieszka', posiadając przecudny dom urządzony w bardzo retro stylu, z przepięknymi antykami, nagle znajduje się w Nowej Wsi w ruderze? Serio?? To akurat słabe oszukiwanie widza” – dziwiła się internautka, która skomentowała zdjęcie na Instagramie Szelągowskiej.

Pojawiły się inne osoby, które potaknęły, że w TVN jest wielu tych samych bohaterów oraz… te same wnętrza.

„Nie jest to prawdą, proszę nie rzucać ohydnych fałszywych informacji, to jest jak trucizna która zatruwa” – stwierdziła Szelągowska.

„To zostało już dawno wyjaśnione — Ania wypożyczyła mieszkanie z domowych rewolucji do programu TVN Style — tam w 'Miłości od kuchni', nagle rozchorował się uczestnik i musieli na szybko 'łatać' - wyraziłam też wtedy swoje zdanie na ten temat” – dodała Dorota Szelągowska.

„Rozumiem, że pani wstyd. Następnym razem proszę się po prostu zastanowić, zanim pani coś napisze” – grzmiała prezenterka.

To też może cię zainteresować: KRAKÓW: OGNISKO KORONAWIRUSA W URZĘDZIE MIASTA. ZAKAZIŁO SIĘ JUŻ KILKADZIESIĄT OSÓB, A SYTUACJA JEST NIEPOKOJĄCA

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY JEDEN Z BOHATERÓW PROGRAMU „ROLNIK SZUKA ŻONY” NIE MÓWI PRAWDY? FANI SĄ ZAINTRYGOWANI POSTAWĄ JÓZEFA

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI PRZEBYWA NA KWARANTANNIE. JAK WYGLĄDA TERAZ DZIEŃ PREZESA PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI

O tym się mówi na świecie: DANTEJSKIE SCENY NA TERENIE SUPERMARKETU. LUDZIE UCIEKALI W POPŁOCHU, NIE WSZYSTKIM SIĘ UDAŁO. CO SIĘ WYDARZYŁO

Z życia gwiazd: WIELKI DZIEŃ W ŻYCIU LARY GESSLER! WEDŁUG NAJNOWSZYCH DONIESIEŃ CELEBRYTKA WRAZ Z MĘŻEM POWITALI NA ŚWIECIE SWOJE PIERWSZE DZIECKO