Takie sytuacja zdarzają się bardzo rzadko. Gdy dochodzi do podobnych wydarzeń, reakcje tłumu czasami są nie do przewidzenia. Nikt nie chciałby przejść przez to, czego musieli doświadczyć klienci pewnego supermarketu.

Co się wydarzyło w supermarkecie? Trwała walka o życie

Portal Pikio zwraca uwagę na fakt, że poniższa historia brzmi niczym z horroru. W pewnym supermarkecie rozegrały się straszne sceny, które zostały uwiecznione na nagraniach z monitoringu. Gdy to się skończyło, filmy trafiły do sieci.

Źródło: Twitter
Źródło: Twitter

Jak każdy popularny sklep, tak i ten przyciągał rzesze klientów zachęconych nowymi okazjami. Niestety, tego dnia osoby, które przyjechały zrobić zwykłe zakupy, musiały stoczyć walkę o własne życie. To coś, czego z pewnością nigdy nie zapomną. Wydarzenia z supermarketu mogą być dla nich prawdziwą traumą.

Wszystko wydarzyło się w miniony piątek, 2 października. Na terenie supermarketu Mateus Atacarejo Mix w Sao Luis w Brazylii doszło do strasznych scen. Informacje o zdarzeniu oraz filmik bardzo szybko pojawiły się w sieci i zyskały ogromną popularność na Twitterze.

Wszystko wydarzyło się w biały dzień, przy klientach. W pewnym momencie pięć półek, na których znajdował się towar, po prostu spadło wprost na klientów, którzy przebywali obok.

I choć większość osób, gdy zorientowała się, co się dzieje, uciekła, to jednak nie każdemu się to udało.

Bilans jest przerażający. Aż sześć osób zostało rannych, zaś kobieta, która pracowała w sklepie trzy miesiące, zmarła. Straż pożarna oraz policja przez kilka godzin usuwały towar, by można było wydostać rannych i przewieźć ich do szpitala.

Akcja ratunkowa trwała 11 godzin i zaangażowano do niej 270 osób. Policja będzie ustalać przyczyny zawalenia się półek.

Przypomnij sobie o… BUDOWA DRUGIEJ LINII METRA WARSZAWSKIEGO TRWA W NAJLEPSZE. CO AKTUALNIE DZIEJE SIĘ NA MIEJSCU? NA JAKIM ETAPIE SĄ PRACE

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: NOWY ZAKUP DOTARŁ JUŻ DO MIASTA, KTÓRE INWESTUJE W KOMFORT PASAŻERÓW. TO PIERWSZY POJAZD Z DRUGIEJ TRANSZY ZAMÓWIENIA

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: POTWIERDZONY PRZYPADEK ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM W JEDNYM Z PRZEDSZKOLI W OŻAROWIE MAZOWIECKIM. SANEPID PODJĄŁ DECYZJĘ O DALSZYCH KROKACH