Od początku roku prawie na całym świecie zmagamy się z pandemią koronawirusa. Wydaje się, że przez ten czas świat podzielił się na dwa obozy. W jednym z nich znajdują się ludzie, którzy stosują się do zaleceń jakich należy przestrzegać podczas pandemii. Drugi obóz to natomiast ludzie, którzy uważają, że pandemii nie ma, a wszystkie ograniczenia są wprowadzone po to, aby ich kontrolować.

Tego nikt nie mógł przewidzieć!

Jak donosi portal o2, ostatnio w Wielkiej Brytanii miało miejsce zdarzenie, które na długo zapadnie w pamięci nie tylko pracownicy jednego ze sklepów, ale także Internautów. Jak się bowiem okazuje, klientka postanowiła zrobić zakupy w małym sklepie. Właściciel tego sklepu wyznaczył specjalne linie, według których należy się poruszać w sklepie, aby możliwie ograniczyć kontakt z innymi osobami.

Jak się jednak okazuje, kobieta nie stosowała się do wprowadzonych zaleceń, za co została upomniana przez pracownicę sklepiku. Pracownica nie spodziewała się jednak, jakie konsekwencje będzie mieć zwrócenie uwagi kobiecie.

YouTube: Metro UK

Niespodziewane zachowanie klientki!

Jak widzimy na filmiku klienta po prostu przestała nad sobą panować i zdemolowała sklep! Rzucała wszystkim, co znalazło się w jej rękach, a finalnie zaczęła nawet zrzucać butelki z winem!

Jak się okazuje, nie jest to pierwsza taka sytuacja w Wielkiej Brytanii. Zarówno pracownicy, jak i właściciele sklepów niejednokrotnie już informowali o agresywnych zachowaniach klientów, w szczególności wtedy, kiedy zostanie im zwrócona uwaga w kwestii zaleceń związanych z pandemią.

Jak informował portal „Życie”: FANI DŁUGO CZEKALI NA TĘ WIADOMOŚĆ. BARBARA KURDEJ - SZATAN WRESZCIE URODZIŁA. JAK WYGLĄDA DZIECKO GWIAZDY

Przypomnij sobie: OSZUST WPADŁ W RĘCE MUNDUROWYCH, TERAZ CZEKA GO POWAŻNA KARA. PRZEZ LATA OSZUKIWAŁ LUDZI TWIERDZĄC, ŻE JEST NOWYM JEZUSEM

Portal „Życie” pisał również: JAK AGATA DUDA RADZI SOBIE Z MODOWYMI WYZWANIAMI? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁA JOANNA PRZETAKIEWICZ, JEDNA Z NAJLEPIEJ UBRANYCH KOBIET W POLSCE