Kiedy tylko Barbara Kurdej – Szatan oraz Rafał Szatan poinformowali, że spodziewają się dziecka, fani nie mogli się doczekać kiedy wreszcie maluch przyjdzie na świat. Basia niejednokrotnie poruszała temat ciąży oraz samego porodu. Często także publikowała na Instagramie zdjęcia z brzuszkiem.

Wszyscy bacznie obserwowali ciążę gwiazdy!

Basia i Rafał pierwszy raz zostali rodzicami osiem lat temu, kiedy na świecie pojawiła się mała Hania. Jak sami wyznali, dziewczynka od zawsze chciała mieć młodszego brata.

Aktorka już kilka kilka miesięcy temu wyznała, że razem z mężem spodziewają się synka. Nie chciała jednak wyjawić, jakie imię wybrali dla nowego członka rodziny. W jednym z wywiadów uchyliła zaledwie rąbka tajemnicy.

- Jest tradycyjne i piękne. Okazało się, że choć kiedyś było mało popularne, teraz stało się modne – wyznała Basia Kurdej – Szatan jakiś czas temu.

- Natomiast nie ma sensu, abyśmy już teraz potwierdzali jakie, bo tak naprawdę dopiero gdy spojrzymy w oczka naszemu brzdącowi, może okazać się, że pasuje do niego zupełnie inne. Nie będziemy się przecież potem wszystkim tłumaczyć, ale na pewno zdradzimy wam je po narodzinach – dodała gwiazda.

Nareszcie pojawiło się zdjęcie maleństwa!

Fani już od kilku dni nie mogli się doczekać, kiedy wreszcie na Instagramie pojawi się zdjęcie malucha Szatanów, bowiem termin porodu minął już jakiś czas temu. Finalnie jednak, wczoraj późnym wieczorem na profilu Rafała Szatana pojawiło się pierwsze zdjęcie taty i syna! Co więcej, dowiedzieliśmy się, że rodzice wybrali dla maleństwa imię Henio!

Obserwatorzy Rafała Szatana są zachwyceni maleństwem, bowiem zdjęcie polubiło ponad 58 tysięcy osób!

Jak informował portal „Życie”: ROBERT LEWANDOWSKI POCHWALIŁ SIĘ ZDJĘCIEM Z SIOSTRĄ, MILENĄ. INTERNAUCI SĄ BARDZO ZASKOCZENI TYM, W JAKICH WARUNKACH MIESZKA

Przypomnij sobie: OGROMNA ZMIANA CÓRKI KASI KOWALSKIEJ. MŁODA KOBIETA POSTAWIŁA NA BARDZO ODWAŻNĄ FRYZURĘ I KOLOR. TERAZ JEST WRĘCZ NIE DO POZNANIA

Portal „Życie” pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE