Robert Lewandowski ostatnio pochwalił się fotografią ze swoją siostrą, Mileną Lewandowską – Miros. Kobieta od razu stała się obiektem zainteresowań mediów i fanów „Lewego”. Byli mocno zaskoczeni tym, w jakich warunkach mieszka kobieta!

Jak powszechnie wiadomo, Robert Lewandowski należy do najlepszych i „najdroższych” piłkarzy na niemalże całym świecie. Dzięki swoim wspaniałym umiejętnościom zyskał szacunek i uznanie kibiców piłki nożnej na całym świecie, a porównywany jest do najlepszych w owej dyscyplinie.

Piłkarz niemieckiego klubu Bayern Monachium o międzynarodowej sławie, a zarazem kapitan polskiej reprezentacji piłki nożnej bierze udział także w wielu kampaniach reklamowych potężnych marek, jak Gillette czy Huawei.

Robert Lewandowski od lat bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych ukazując swoje życie prywatne, jak i zawodowe. Ostatnio – co ma związek z powiększaniem się rodziny Lewandowskich – treści prywatnych jest znacznie więcej, co nikogo nie dziwi.

Lewandowscy są szczęśliwymi rodzicami i dumnie to prezentują. Ostatnio jednak Robert Lewandowski pochwalił się fotografią ze swoją siostrą, co wzbudziło zainteresowanie fanów.

Jak mieszka i kim jest siostra Roberta Lewandowskiego?

Milena Lewandowska – Miros jest żoną właściciela marki szyjącej garnitury. Sama w przeszłości także – podobnie jak brat i jego żona – miała styczność ze sportem.

Mieszkanie kobiety jest bardzo eleganckie i stylowe – przeważają kolory stonowane, głównie biel i delikatne elementy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: POPULARNY GWIAZDOR DISCO POLO POWIEDZIAŁ, JAKĄ EMERYTURĘ DOSTANIE. NIE POTRAFI TEGO SKOMENTOWAĆ. INTERNAUCI TAKŻE SĄ MOCNO ZASKOCZENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU