Najnowsze informacje o Katarzynie Cichopek i jej mężu, Marcinie Hakiel! Para ostatnio opublikowała zaskakująca, aczkolwiek bardzo radosną informację. W mediach społecznościowych pojawiła się cała masa gratulacji i ciepłych słów!

Katarzyna Cichopek to niesamowicie utalentowana, bardzo uznana i uwielbiana przez tysięcy Polaków aktorka polska, która ogromną popularność zdobyła przede wszystkim dzięki grze w kultowym serialu „M jak Miłość”.

Mimo, że artystka grała także w wielu innych produkcjach, rola z wyżej wymienionej produkcji jest z nią najbardziej kojarzona na przestrzeni wielu lat.

Kasia Cichopek należy do grona gwiazd, które niechętnie dzielą się z internautami swoim życiem prywatnym. Mimo dużej aktywności aktorki w mediach społecznościowych, na jej profilu niebywale ciężko jest znaleźć informacje z życia prywatnego.

Gwiazda zazwyczaj publikuje relacje dotyczące życia zawodowego. Ostatnio jednak dodała zdjęcie, na którym widnieje wraz z mężem, Marcinem Hakielem. Zdjęcie to jest sprzed… dwunastu lat!

Dlaczego kobieta zdecydowała się zatem opublikować tak stare zdjęcie? Wszystko ma związek z radosną nowiną, jaką podzielili się ze światem!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel obchodzą rocznicę ślubu. Którą?

Jak wynika z opublikowanych fotografii zarówno przez kobietę, jak i mężczyznę para właśnie obchodzi już dwunastą rocznicę ślubu, a piętnastą rocznicę powstania związku!

Fani nie wierzą, że to już tyle lat! Życzą im jak najlepiej na kolejne lata.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SZCZERE WYZNANIE CIĘŻARNEJ BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: POPULARNY GWIAZDOR DISCO POLO POWIEDZIAŁ, JAKĄ EMERYTURĘ DOSTANIE. NIE POTRAFI TEGO SKOMENTOWAĆ. INTERNAUCI TAKŻE SĄ MOCNO ZASKOCZENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU