Fenomenalna zmiana córki Kasi Kowalskiej! 22 – letnia Ola zdecydowała się na niebywale odważną i szaloną fryzurę! Teraz całkiem nie przypomina dawnej siebie! Koniecznie zobacz i oceń tę metamorfozę! Dziewczyna wygląda zupełnie inaczej, a internauci mają mieszane uczucia...

Jak powszechnie wiadomo, Katarzyna Kowalska oraz jej rodzina, najbliżsi, przyjaciele oraz fani w ostatnich miesiącach przeżywali prawdziwy dramat – jej jedyna córka, 22 – letnia Ola Kowalska przebywała przez wiele tygodni w szpitalu podłączona pod respirator.

Cała sytuacja miała miejsce dokładnie wtedy, kiedy obostrzenia w Polsce zostały dopiero wprowadzone i były naprawdę surowe oraz restrykcyjne.

Wiadomo, że nie można było wyjeżdżać za granice kraju, a także odwiedzać bliskich w szpitalach. Dlatego biorąc to pod uwagę, ale także fakt, iż córka Kasi Kowalskiej mieszka w Londynie był to prawdziwy dramat, nie mogąc odwiedzić córki.

Na szczęście, mimo długich tygodni spędzonych w szpitalu pod respiratorem i braku możliwości odwiedzin rodziny córka Kasi Kowalskiej wyszła z tego cało, a gdy obostrzenia zostały zdjęte, kobiety mogą nacieszyć się swoim towarzystwem.

Wiadomo, że włosy Oli Kowalskiej po długim pobycie w szpitalu i leczeniu dość mocno ucierpiały, dlatego dziewczyna postawiła na odważne cięcie.

Ogromna zmiana córki Kasi Kowalskiej

Ola Kowalska ostatnio postanowiła zaszaleć i obcięła włosy na krótko. Jakby tego było mało, pomalowała je na intensywny róż! Fani mają mieszane uczucia, lecz w zdecydowanej większości są zachwyceni!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: POPULARNY GWIAZDOR DISCO POLO POWIEDZIAŁ, JAKĄ EMERYTURĘ DOSTANIE. NIE POTRAFI TEGO SKOMENTOWAĆ. INTERNAUCI TAKŻE SĄ MOCNO ZASKOCZENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU