Program „Rolnik szuka żony” nieustannie zdobywa nowych fanów, którzy z uwagą śledzą losy bohaterów. Okazuje się jednak, że jeden z uczestników szczególnie mocno przyciągnął uwagę widzów.

O co dokładnie chodzi?

Jak podaje portal Rolnik Info, jakiś czas temu pan Józef zwierzył się prowadzącej program „Rolnik szuka żony” z bardzo osobistego problemu. Rolnik wyjawił bowiem, że cała jego rodzina nie pochwala jego decyzji, o udziale w tym programie.

Widzowie uznali wtedy, że Józef został sam, a cała rodzina odwróciła się od niego. Jednak po pewnym czasie fani natknęli się na pewne informacje, które stawiają całą sprawę w zupełnie innym świetle.

View this post on Instagram

"Samotność to taka straszna trwoga"

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Tego nikt się nie spodziewał!

Na portalu Facebook obecna jest grupa osób, które zrzesza fanów programu „Rolnik szuka żony”. Ostatnio jeden z członków grupy umieścił tam artykuł dotyczący niestosownego zachowania Józefa wobec kandydatek, które wybrał. Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jeden z nich brzmiał: „Nie dziwię się, że rodzina odcięła się od niego… wiedzieli, co się będzie działo”. Komentarz ten nawiązywał do zwierzeń Józefa.

Jak się okazuje, wpis został zauważony przez samego Józefa, jednak nikt nie spodziewał się takiej reakcji ze strony mężczyzny!

- Pani X, skąd Pani czerpie takie wiadomości??? Zapraszam Panią do mnie to przedstawię Pani całą swoją rodzinę!!! Pozdrawiam – napisał Józef.

Fani nie wiedzą, jak mają odebrać słowa rolnika. Czy w takim razie podczas programu kłamał, mówiąc o tym, że rodzina się od niego odwróciła? Czy może żałuje swoich słów i nie zamierza już więcej poruszać rodzinnych tematów w programie?

View this post on Instagram

Józef też bez większych wahań :)

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on