Jak podaje "Super Express", Jarosław Kaczyński ledwie miał szansę urządzić się w gabinecie wiceminstra, a już musiał się z niego przenieść do swojego domu. Kontakt z osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 zaowocował koniecznością odbycia przymusowej kwarantanny. Od dwóch dni dom prezesa PiS-u na warszawskim Żoliborzu. Jak mieszka Jarosław Kaczyński?

Prezes Jarosław Kaczyński na kwarantannie

Po kontakcie z osobą zakażoną koronawirusem, Jarosław Kaczyński przebywa na kwarantannie. Przebywa obecnie w swoim domu na warszawskim Żoliborzu, skąd jak mówi Ryszard Czarnecki " dzierży krzepko lejce polskiego wozu z Żoliborza i skąd by nie rządził, robi to skutecznie".

Inny z członków partii, Karol Karski zapewnia, że niezależnie od tego, gdzie przebywa Jarosław Kaczyński "ciężko pracuje", tym bardziej, że "współczesne środki łączności na to pozwalają " - podkreśla Karski.

"Super Expressowi" udało się ustalić, że plan dnia Jarosława Kaczyńskiego jest ściśle określony i nie ma w nim miejsca na próżnowanie. Wiadomo, że prezes sam przygotowuje sobie śniadania oraz kolację. Wyjątek stanowią obiady, które jak pisze portal "są mu dowożone". Jarosław Kaczyński znajduje czas na oglądanie programów informacyjnych, kiedy akurat nie dzwoni lub nie poświęca czasu analizie dokumentów, czy ich przygotowaniu. Oczywiście znajduje czas dla swojego pupila rudego kota Feliksa.

YouTube

Dom Jarosława Kaczyńskiego

"Jarosław lubi swój żoliborski dobytek, bo kojarzy on się z jego rodzicami, szczególnie z mamą z którą mieszkał do jej śmierci, czyli do 2013 roku" - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" jeden z polityków obozu rządzącego.

Współpracownicy Jarosława Kaczyńskiego, którzy są lekarzami zalecają mu podobnie jak wszystkim Polakom w tym okresie wzmacnianie odporności. "Witaminy, wysypianie się, unikanie stresu i zdrowe odżywianie polecam każdemu, a zwłaszcza w trudnych czasach pandemii" – instruuje były Marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

YouTube

Zdjęcia domu Jarosława Kaczyńskiego znajdziecie tutaj.

Spodziewaliście się, że właśnie tak wygląda dzień prezesa PiS?

To też może cię zainteresować: To już pewne. Wiadomo, gdzie powstanie drugi szpital polowy w Warszawie. Może pomieścić nawet kilka tysięcy osób

O tym się mówi: Bardzo smutna informacja obiegła wczoraj media. Odszedł od nas aktor, którego znaliśmy z serialu "Świat według Kiepskich". Padły ważne słowa