23 lata temu urodziły się słynne na cały świat siedmioraczki. Matką dzieci była Bobbi McCaughey. Można było powiedzieć, że jest jedną z najbardziej znanych, o ile nie najpopularniejszą matką w całych Stanach Zjednoczonych.

Słynne siedmioraczki – co się z nimi teraz dzieje i jak wyglądają?

Portal Parenting przypomina, że do wielkiego wydarzenia doszło w 1997 roku. Wtedy to Bobbi oraz jej mąż Kenny marzyli o drugim dziecku.

Para podejmowała starania o dziecko. Mieli już córeczkę. Nie spodziewali się, jak to się skończy i ile dzieci przyjdzie na świat!

Źródło: parenting.pl
Źródło: parenting.pl

Bardzo zdziwili się, gdy na kontroli lekarz poinformował, że w ciele Bobbi widzi… aż siedem zarodków.

Wtedy to Bobbi zaczęła zastanawiać się, czy da sobie radę. Co więcej, czuła się coraz gorzej.

Nie dość, że jej brzuch ciążowy był dużo większy niż przeciętnie, a zmęczenie ogromne, to jeszcze Bobbi i Kenny zaczęli mieć problemy finansowe.

Ostatecznie jednak udało im się wyjść na prostą, a ludzie o dobrych sercach wręczyli im zapasy pieluch, wielki samochód i zapas makaronu na rok.

Później lekarze powiedzieli parze, że najprawdopodobniej trzeba będzie wybrać między dziećmi – część urodzi się martwa, by inne mogły przeżyć w zdrowiu. Jednak przyszli rodzice nie wyrazili zgody.

Źródło: parenting.pl
Źródło: parenting.pl

W 30. tygodniu Bobbi dostała skurczy porodowych. Szybko trafiła do szpitala i po 7 minutach urodziło się 4 chłopców oraz 3 dziewczynki. Dzieci leżały w inkubatorach, a po kilku miesiącach wyszły ze szpitala do domu.

Rodzeństwo dostało imiona: Kenny Junior, Alexis, Natalie, Kelsey, Nathan, Brandon, Joel. Dziś mają 23 lata. Alexis oraz Nathan cierpią na porażenie mózgowe.

Brandon jest obecnie w wojsku, Kenny Jr ma swoją firmę, zaś Kelsey, Natalie, Joel i Nathan studiują.

To też może cię zainteresować: KRAKÓW: OGNISKO KORONAWIRUSA W URZĘDZIE MIASTA. ZAKAZIŁO SIĘ JUŻ KILKADZIESIĄT OSÓB, A SYTUACJA JEST NIEPOKOJĄCA

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY JEDEN Z BOHATERÓW PROGRAMU „ROLNIK SZUKA ŻONY” NIE MÓWI PRAWDY? FANI SĄ ZAINTRYGOWANI POSTAWĄ JÓZEFA

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI PRZEBYWA NA KWARANTANNIE. JAK WYGLĄDA TERAZ DZIEŃ PREZESA PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI

O tym się mówi na świecie: DANTEJSKIE SCENY NA TERENIE SUPERMARKETU. LUDZIE UCIEKALI W POPŁOCHU, NIE WSZYSTKIM SIĘ UDAŁO. CO SIĘ WYDARZYŁO

Z życia gwiazd: WIELKI DZIEŃ W ŻYCIU LARY GESSLER! WEDŁUG NAJNOWSZYCH DONIESIEŃ CELEBRYTKA WRAZ Z MĘŻEM POWITALI NA ŚWIECIE SWOJE PIERWSZE DZIECKO