Julii Wieniawy chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Aktorka zaczynała od roli w serialu „Rodzinka.pl” u boku Adama Zdrójkowskiego. Trzeba przyznać, że aktorka mocno pracuje na swoje nazwisko.

Zarobki Julii Wieniawy zwalają z nóg

Wieniawa ma dopiero 21 lat. Swoimi osiągnięciami zachwyca wszystkich, odniosła ogromny sukces. O tym, jak bardzo jest lubiana, świadczy choćby fakt, że udało jej się zebrać już ponad 1 milion fanów na Instagramowym profilu, na którym dzieli się swoimi zdjęciami i przeżyciami.

Julia Wieniawa / Instagram @juliawieniawa
Julia Wieniawa / Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa obecna jest już niemal wszędzie – w filmach, serialach, reklamach, na ściankach, a nawet w muzyce. Pojawiła się także jako gwiazda promująca badania cytologiczne.

Jednak mimo wszystko aktorka ostrożnie dobiera współprace. Jak sama wyznała, nie przyjmuje każdej roli filmowej oraz nie akceptuje wszystkich propozycji od różnych marek.

Te kwoty są naprawdę zawrotne

Dzięki tej selekcji, firmy są w stanie zapłacić sporo pieniędzy za współpracę z Julią Wieniawą. Jak informuje „Flesz”, miesięczna wypłaty aktorki wynosi od kilkudziesięciu do nawet kilkuset tysięcy złotych. Za umieszczenie postu na Instagramie Wieniawa dostaje 20-30 tysięcy złotych, natomiast za udział w imprezie branżowej nawet 50 tysięcy złotych.

Julia Wieniawa i Sandra Kubicka. Źródło: instagram.com
Julia Wieniawa i Sandra Kubicka. Źródło: instagram.com
Julia Wieniawa i Sandra Kubicka. Źródło: instagram.com

Trzeba przyznać, że aktorka całkiem dobrze zarabia. Oprócz tego trzeba dodać środki, które dostaje za role w serialach i filmach.

Ponadto w ostatnim czasie celebrytka pojawiła się w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie jest jedną z głównych faworytek. Czas pokaże, czy uda jej się wygrać.

„Taniec z Gwiazdami”. Źródło: Youtube
„Taniec z Gwiazdami”. Źródło: Youtube
„Taniec z Gwiazdami”. Źródło: Youtube

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY