Julia Wieniawa to młoda aktora, której kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Celebrytka często pojawia się w mediach i na czerwonym dywanie. A jej Instagramowy profil obserwuje ponad 1,3 mln internautów. 

Wieniawa jest bardzo aktywna w sieci. Dzieli się z fanami zarówno swoim życiem zawodowym, jak i prywatnym. Ostatnio aktora opublikowała zdjęcia, wokół którego zrobiło się głośno.

Na Instastories aktorka złożyła życzenia urodzinowe tacie, dołączając do tego wspólną fotografię. Wydawać, by się mogło, że to nic nadzwyczajnego. Jednak Wieniawa, tym zdjęciem, po raz pierwszy pokazała fanom swojego tatę.

O ile, mama Julii, Marta Wieniawa jest znaną w sieci osobą, o tyle tata, w mediach społecznościowych córki pojawił pierwszy raz.

Kim jest tata Julii Wieniawy?

Konrad Wieniawa-Narkiewicz, mimo, iż w sieci nie jest zbyt popularny, znany jest wśród środowiska artystycznego. Mężczyzna z zawodu jest plastykiem, a także nauczycielem malarstwa, grafiki i rzeźby. Za swoją działalność został nagrodzony m.in. nagrodą Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Julia nie poszła w ślady taty, ale pozostała w kręgach artystycznych, wybierając aktorstwo. A czy podobieństwo zainteresowań przekłada się na podobieństwo fizyczne? Sprawdźcie sami!

Zobacz także: CZY MAŁŻEŃSTWO DODY PRZECHODZI KRYZYS?

Warto zajrzeć również tutaj: WYBORY PREZYDENCKIE. CZY DUDA MOŻE OBAWIAĆ SIĘ KANDYDATURY TUSKA?

Źródło: „Party.pl”