Doda i Emil Stępień pobrali się w kwietniu ubiegłego roku. Piosenkarka chętnie dzieliła się swoim szczęściem na Instagramie, często publikując zdjęcia z ukochanym. Od jakiegoś czasu, wokalistka nie wrzuca zdjęć z ukochanym. To zaniepokoiło internautów, którzy zaczęli dopytywać o związek piosenkarki.

Ostatnie zdjęcie z mężem Doda zamieściła w czerwcu. Od tamtego momentu na jej profilu znajdziemy jedynie fotki związane z jej pracą. To zaniepokoiło fanów piosenkarki, którzy postanowili spytać wprost o sytuację w jej małżeństwie. Co odpowiedziała Dorota?

U mnie nasila się irytacja, kiedy ludzie wierzą w Instagrama niczym w Boga. Przecież to bańka mydlana, łatwo można tym manipulować. Prawda jest taka, że postanowiłam nie upubliczniać małżeństwa.

Znam popularne osoby, które dawno rozstały się z partnerami, a nadal wrzucają z nimi zdjęcia do internetu, bo na tym zarabiają.

Instagram to nie jest prawdziwe życie, to nie jest nawet większy kawałek życia, a wszyscy uznają go za prawdę objawioną – powiedziała Rabczewska dziennikarzowi magazynu Party

Jak widać, życie realne różni się od tego publikowanego w sieci.

https://www.instagram.com/accounts/login/

View this post on Instagram

Rok❤️

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Zobacz także: IGA LIS ZACHWYCIŁA INTERNAUTÓW. CO TAKIEGO POKAZAŁA NA SWOIM INSTAGRAMIE?

Piszemy o: EDYTA GÓRNIAK NIEUSTANNIE BŁYSZCZY. JEJ OSTATNIA ZJAWISKOWA KREACJA ZACHWYCIŁA INTERNAUTÓW!

Źródło:’’Kozaczek.pl”