Nie ulega żadnej wątpliwości, że Kuba Wojewódzki uwielbia intrygować. Fani są przekonani, że znany dziennikarz od dłuższego czasu pozostaje w związku. Do tej pory jednak nie ujawnił, kim jest nowa wybranka jego serca.

Kim jest kobieta?

Kuba Wojewódzki na swoim Instagramie nieustannie zamieszcza zdjęcia swojej nowej dziewczyny. Pierwsze z nich pojawiło się, kiedy w Polsce pojawił się koronawirus. Od tego czasu, dziennikarz bez przerwy wodzi swoich fanów za nos. Zdjęcia są bowiem tak wykonane, aby nie było widać kim jest wybranka celebryty.

Do tej pory fani zdołali tylko stwierdzić, że partnerka dziennikarza ma niesamowitą sylwetkę. Szczególną uwagę przykuły jej długie nogi. Kuba Wojewódzki wstawia zdjęcia ze swoją partnerką z wakacji nad morzem, z mieszkania, a także z wycieczek za miasto. Do tej pory nie pokazał jednak twarzy wybranki.

Przez wiele tygodni fani byli niemal przekonani, że tajemniczą partnerką dziennikarza ponownie jest Anna Mucha. Aktorka zdementowała jednak te plotki i potwierdziła, że jest w związku z Jakubem Wonsem.

Kuba Wojewódzki nadal nie ujawnił prawdy!

Jak informuje portal Jastrzab Post, ostatnie zdjęcie na instagramowym profilu Kuby Wojewódzkiego uchyliło jednak rąbka tajemnicy. Tym razem fani mogli zobaczyć nieco twarzy nowej partnerki dziennikarza. Jednak mimo iż twarzy kobiety skierowana jest idealnie na wprost obiektywu, to jedyne co możemy zobaczyć to jej, bez wątpienia piękne, oczy.

- Siedzimy w domu i się zastanawiamy ~ Jest tak fajnie i bezpiecznie, że chętnie byśmy sobie wyskoczyli na jakieś wybory… - podpisał zdjęcie Kuba Wojewódzki.

Na zamieszczonym zdjęciu partnerka dziennikarza ma na sobie kombinezon ochronny oraz gogle i maskę. Z tego powodu kolejny raz nie możemy zobaczyć, jak wygląda kobieta. Fani jednak z niecierpliwością i nadzieją czekają na dzień, w którym Kuba Wojewódzki wreszcie postanowi ujawnić do kogo należy teraz jego serce.

Jak informował portal "Życie ": JAK NAJMŁODSI RADZĄ SOBIE Z ZAKAŻENIAMI KORONAWIRUSEM? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ LEKARZ. CZY RODZICE MAJĄ PODSTAWY DO OBAW O SWOJE POCIECHY

Przypomnij sobie: BOHATER PROGRAMU "CHŁOPAKI DO WZIĘCIA" ZMAGA SIĘ Z POWAŻNYM PROBLEMEM. WIDZOWIE NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKICH INFORMACJI

Portal "Życie " pisał również: DLACZEGO KARIERA JADWIGI BARAŃSKIEJ POTOCZYŁA SIĘ W TAKI SPOSÓB? ZNANA AKTORKA MOGŁA MIEĆ ŚWIAT U STÓP