Program „Chłopaki do wzięcia” zyskał uznanie szerokiego grona widzów. Fani produkcji z zaangażowaniem śledzą losy bohaterów. Interesuje ich jednak nie tylko to, co przedstawione jest na szklanym ekranie, ale także to, co skrywają niektórzy uczestnicy programu.

Nikt się tego nie spodziewał!

Jedną z osób, która dzięki programowi „Chłopaki do wzięcia” zdobyła ogromną popularność jest Jarek Mergner, którego widzowie znają jako „Jarusia”. Jak informuje portal Alaluna, bohater znanej produkcji nie ma łatwego życia. Na co dzień mężczyzna zmaga się nie tylko z samotnością, ale także z bardzo poważną chorobą.

Jak informuje portal, Jaruś od urodzenia cierpi na FAS czyli Alkoholowy Zespół Płodowy. Choroba ta pojawia się, kiedy ciężarna kobieta nie stroni od alkoholu. Doskonale wiemy, że mamą Jarusia jest pani Aniela. Widzowie obdarzyli kobietę ogromną sympatią, jednak nie da się ukryć, że od wielu lat Aniela zmaga się z problemami z alkoholem, którego nie odmówiła sobie także wtedy, kiedy była w ciąży z Jarkiem.

YouTube: jarek Mergner chłopaki do wziecia

Choroba bardzo utrudnia życie!

Alkoholowy Zespół Płodowy objawia się nieprawidłowościami zarówno fizycznymi, jak i psychicznymi. Osoby cierpiące na FAS mają problemy ze zmysłami dotyku, smaku, węchu i wzroku. Uszkodzeniu ulega układ nerwowy, co powoduje nieumiejętność określenia kierunków, odnalezienia się w przestrzeni czy też trudności w uczeniu się i adaptacji do nowych warunków. Pacjenci z FAS mają także ogromne problemy z pamięcią oraz tworzeniem skojarzeń i korzystania z informacji.

Co więcej, pacjenci z Alkoholowym Zespołem Płodowym mają ogromne trudności w budowaniu międzyludzkich relacji. Osoby takie nie czują przywiązania i nie potrafią obdarzyć innych uczuciami.

Czy w takiej sytuacji Jaruś ma szansę na zbudowanie związku, o którym tak często mówi w programie? Trzymamy kciuki, aby mu się to udało, mimo przeciwności losu!

YouTube: jarek Mergner chłopaki do wziecia

Jak informował portal "Życie ": JAK NAJMŁODSI RADZĄ SOBIE Z ZAKAŻENIAMI KORONAWIRUSEM? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ LEKARZ. CZY RODZICE MAJĄ PODSTAWY DO OBAW O SWOJE POCIECHY

Przypomnij sobie: POLACY NIE BĘDĄ ZADOWOLENI, POJAWIŁY SIĘ NOWE STAWKI ZA WYWÓZ ŚMIECI. SZCZEGÓLNIE DOTKLIWA PODWYŻKA DLA WIELODZIETNYCH RODZIN, POTĘŻNE SUMY

Portal "Życie " pisał również: DUŻA GRUPA POLAKÓW OD CZWARTKU BĘDZIE MOGŁA STARAĆ SIĘ O WYŻSZE ŚWIADCZENIA. JAK OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE? TRZEBA SPEŁNIAĆ JEDEN WARUNEK