Rysiek Dąbrowski z programu "Chłopaki do wzięcia" nazywany "Szczena" od początku wzbudzał spore kontrowersje. Tym razem ponownie powstał wokół niego wielki szum. Okazuje się, że „Szczena” trafił do więzienia.

Uczestnik programu „Chłopaki do wzięcia” trafił za kratki

Rysiek Dąbrowski, znany widzom "Chłopaków do wzięcia" jako Szczena, nie raz zaskoczył swoich obserwatorów zamieszczanymi w mediach społecznościowych wpisami. Wziął też udział w emitowanym na antenie stacji TTV programie "Dżentelmeni i wieśniacy", w którym miał okazję zobaczyć, jak żyją bogaci biznesmeni.

Udział w programie "Dżentelmeni i wieśniacy" nie tylko zaskoczył jego wielbicieli, którzy nie spodziewali się, że Szczena zdecyduje się na coś podobnego, ale dał mu również szansę pokazania się szerszej grupie odbiorców. Przyznawał, że było to dla niego cenne doświadczenie, pozwalające na rozwinięcie posiadanych możliwości i znacznie lepsze ich wykorzystanie.

Szczena pochwalił się zdjęciem ze swoją nową miłością, źródło: Fakt
Szczena pochwalił się zdjęciem ze swoją nową miłością, źródło: Fakt
Szczena pochwalił się zdjęciem ze swoją nową miłością, źródło: Fakt

Co jest powodem odsiadki Szczeny?

Szczena z "Chłopaki do wzięcia" nie pierwszy raz wprawił swoich fanów w osłupienie. Gwiazdor programu chętnie dzieli się na Facebooku prywatnymi zdjęciami i przemyśleniami.

Ostatnio jednak słuch o Szczenie zaginął, a fani programu nie wiedzieli, co się z nim dzieje. Okazuje się, że popularny uczestnik „Chłopaków do wzięcia” trafił do więzienia.

Asia i Szczena. Źródło: wp.pl
Asia i Szczena. Źródło: wp.pl
Asia i Szczena. Źródło: wp.pl

Za Szczeną wisiały aż trzy listy gończe. Funkcjonariusze znaleźli go w Gdańsku, gdzie pracował na budowie.

Bohater „Chłopaków do wcięcia” usłyszał zarzuty dotyczące oszustw kredytowych oraz prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY