Edyta Górniak jest osobą, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Gwiazda obecna jest na polskiej scenie muzycznej już od wielu lat i chyba nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że mimo wieku nadal jest w niesamowicie dobrej formie.

Kariera Edyty Górniak nie zwalnia

Wokalistka zasiada także w jury programu „The Voice of Poland”, gdzie o miano najlepszego głosu w Polsce rywalizują ze sobą setki kandydatów. Ostatnio, właśnie podczas nagrań „The Voice of Poland” Edyta Górniak wyjawiła coś, o czym mało kto wiedział.

Jak informuje portal Plotek, podczas jednego z odcinków „The Voice of Poland” gwiazda przyznała, że mimo ogromnego doświadczenia, zdarzają się jej takie koncerty, z których nie jest zbytnio zadowolona. Edyta Górniak doskonale rozumie jak wielki stres towarzyszy osobom, które wychodzą na scenę.

YouTube: The Voice of Poland

Niesamowite wyznanie gwiazdy, którego nikt się nie spodziewał!

Gwiazda wyznała, że miała w swoim życiu sytuację, w której uznała, że jej występ był niezadowalający. Jak sama przyznaje, koncert tak bardzo jej nie wyszedł, że postanowiła iż nie pobierze za niego wynagrodzenia.

- Kiedyś się obraziłam na samą siebie i nie wzięłam kasy… Zapomniałam tekstu, wszystko było nie tak – wyjawiła Edyta Górniak podczas nagrania.

Okazuje się więc, że pieniądze nie są dla gwiazdy najważniejsze. Edyta Górniak dba bowiem o to, aby jej występy były na odpowiednim poziomie, a do tego nie zamierza zawieść swoich fanów.

Czy jednak gwiazda będzie tak samo wyrozumiała dla uczestników programu „The Voice of Poland”? To okaże się w kolejnych odcinkach!

YouTube: The Voice of Poland

Jak informował portal "Życie ": JAK NAJMŁODSI RADZĄ SOBIE Z ZAKAŻENIAMI KORONAWIRUSEM? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ LEKARZ. CZY RODZICE MAJĄ PODSTAWY DO OBAW O SWOJE POCIECHY

Przypomnij sobie: BOHATER PROGRAMU "CHŁOPAKI DO WZIĘCIA" ZMAGA SIĘ Z POWAŻNYM PROBLEMEM. WIDZOWIE NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKICH INFORMACJI

Portal "Życie " pisał również: DUŻA GRUPA POLAKÓW OD CZWARTKU BĘDZIE MOGŁA STARAĆ SIĘ O WYŻSZE ŚWIADCZENIA. JAK OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE? TRZEBA SPEŁNIAĆ JEDEN WARUNEK