Kilka dni temu Doda była gościem radia PRL. Podczas wywiadu w programie "Marcin Śpiewa z Gwiazdami", Doda opowiadała głównie o swoim najnowszym filmie pt. „Dziewczyny z Dubaju”. W trakcie rozmowy padło także pytanie o Edytę Górniak i konflikt, który toczą piosenkarki. Doda postanowiła odpowiedzieć.

Doda o konflikcie z Edytą Górniak

Dziennikarz zapytał piosenkarkę o to, czy nadal chciałaby wystąpic jako juror w popularnych show w "The Voice of Poland" i czy fakt, że Doda jeszcze się w nim nie znalazła ma jakiś związek z Edytą Górniak i ich konfliktem.

Doda
Doda
Doda

- Skąd się wziął ten konflikt... Jako mała dziewczynka byłam jej fanką. Kibicowałam jej. Ale od kiedy weszłam do show-biznesu, Górniak, mimo że jest 20 lat starsza, nie mogła tego znieść. Nie wiem dlaczego. Jest utalentowaną artystką, więc powinna być dowartościowaną osobą. Dyskredytowała mnie, ubliżała, przezywała Doda-krowa, Doda-dorożka i tak dalej (...). Jako młoda dziewczyna byłam tym załamana, takie słowa od byłej idolki. Nauczyłam się z tym żyć – odpowiedziała Doda na antenie.

Edyta Górniak screen Onet Kultura
Edyta Górniak screen Onet Kultura
Edyta Górniak screen Onet Kultura

Czy uda im się kiedyś zażegnać konflikt? Jak myślicie?

To też może cię zainteresować: JAKA JEST PRAWDA NA TEMAT PROGRAMU „NASZ NOWY DOM”? UCZESTNICY POPULARNEJ PRODUKCJI ZABRALI GŁOS NA TEN TEMAT

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAROSŁAW KRET MA KORONAWIRUSA? DZIENNIKARZ SKARŻY SIĘ NA SILNE OBJAWY