Michał Wiśniewski prowadzi dość bogate życie związkowe. Jego drugą żoną była Mandaryna, z którą to mężczyzna ma dwójkę dzieci: Fabienne oraz Xaviera. Czy muzyk mocno angażuje się w wychowanie pociech?

Mandaryna przyznaje, że miała problemy z byłym mężem

Jak podaje portal Super Express, ostatnio Mandaryna była gościem programu „Prawo bez strachu”, gdzie został poruszony temat rozwodów oraz różnorodnych problemów, z jakimi zmagają się byli małżonkowie.

Jak przyznała kobieta, rozwód z muzykiem był niezwykle szybki, bowiem trwał tylko dziesięć minut. Mężczyzna miał jednak płacić alimenty w kwocie 5000 złotych na rzecz swoich dzieci. Czy Michał Wiśniewski wywiązał się z obowiązku?

– Alimenty to była ciężka sprawa. Panowie lubią migać się od płacenia na dzieci. Miałam z tym duże problemy, bo jak mój mąż wykazywał jakąkolwiek dobrą wolę i przesyłał 200 zł, to nie mogłam za bardzo nic z tym zrobić... Sąd powiedział, że to jego dobra wola, a skoro nie ma nic na siebie, to jest biednym człowiekiem. Ja mam się zadowolić, że raz na miesiąc przelewa mi na konto 200 czy 300 zł na dwójkę dzieci – wyjawiła Mandaryna.

Wokalista nie był skory do pomocy w wychowaniu dzieci

Co więcej, według opowieści kobiety, były mąż bardzo mocno starał się o to, aby sąd obniżył wysokość alimentów.

– Potem złożył pozew do sądu o obniżenie alimentów, bo chciał mieć na piśmie, że będą niższe. I udało mu się to osiągnąć. Trafiłam też na straszną sędzinę. Na końcu byłam tak zła, że powiedziałam, iż jego buty są więcej warte niż to, co chce obciąć dzieciom – opowiadała była żona Michała Wiśniewskiego.

Jak się okazuje, obecnie relacje pomiędzy Michałem, a jego dziećmi są bardzo dobre, jednak Mandaryna przyznaje, że nie chce pamiętać tego, co działo się wcześniej.

– W mediach opowiadał, że nie daję mu dzieci, ale tak naprawdę sam o nich zapomniał. Przypomniał sobie o nich, jak były na tyle dorosłe, że nie trzeba ich wychowywać i teraz jest najlepszym kumplem. Teraz te stosunki są dobre, ale z przykrością patrzę w przeszłość – zakończyła Mandaryna.

Jak informował portal "Życie ": DO INTERNETU TRAFIŁO ZDUMIEWAJĄCE NAGRANIE Z POLICYJNEJ INTERWENCJI. POLICJANCI CHCIELI DAĆ MANDAT ZA BRAK MASECZKI, CO STAŁO SIĘ PÓŹNIEJ ZDUMIEWA

Przypomnij sobie: POLACY NIE BĘDĄ ZADOWOLENI, POJAWIŁY SIĘ NOWE STAWKI ZA WYWÓZ ŚMIECI. SZCZEGÓLNIE DOTKLIWA PODWYŻKA DLA WIELODZIETNYCH RODZIN, POTĘŻNE SUMY

Portal "Życie " pisał również: DUŻA GRUPA POLAKÓW OD CZWARTKU BĘDZIE MOGŁA STARAĆ SIĘ O WYŻSZE ŚWIADCZENIA. JAK OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE? TRZEBA SPEŁNIAĆ JEDEN WARUNEK