Michał Szpak jest wokalistą uwielbianym przez Polaków i szalenie popularnym. Sławę przyniósł mu udział w muzycznym show TVN-u, a następnie, dzięki udziałowi w Eurowizji, udało mu się zaistnieć również poza Polską. Fani z chęcią śledzą jego poczynania, a gwiazdor utrzymuje kontakt z publiką przez media społecznościowe.

Michał Szpak
Michał Szpak
Michał Szpak

Michał Szpak nie kryje oburzenia słowami duchownego

Michał Szpak chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Ostatnio muzyk udostępnił na swoim Instagramie nagranie, które szczególnie go zaskoczyło. Mowa tutaj o rozmowie dwóch księży, na którą Szpak natrafił przeglądając internet. Muzyk udostępnił nagranie w swojej relacji.

W umieszczonym na Instagramie nagraniu słyszymy jak twoje księży rozmawia na temat pandemii koronawirusa. To, co zaskakujące podczas niej duchowni twierdzą, że ksiądz z punktu widzenia mocy nadprzyrodzonych oraz swojej czystości ma zawsze umyte rece! Co za tym idzie wierni nie powinni obawiać się przyjmowania komunii świętej od duchownego, ponieważ z ręki kapłana nigdy nie dojdzie do zarażenia.

- Msza święta jest świętym aktem, a więc nie jest miejscem, przestrzenią i czasem rozprzestrzeniania wirusów, tylko przychodzenia pana Boga. Tak jak ponad 2000 lat, w tej cudownej scenie zwiastowania pańskiego. I jak Polska będzie bogata Bogiem, to będzie też zwyciężczynią nad tym wirusem.

Szpak postanowił odnieść się do nagrania i zaapelować do swoich followersów.

- Czy ktoś mi może wytłumaczyć to, co przed chwilą usłyszałem? Co na to najwyższy?!

To też może cię zainteresować: Wzburzona Kinga Rusin w mocnych słowach odpiera zarzuty internautów. Zdjęcie dziennikarki wywołało prawdziwą burzę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tysiącom emerytów obcięto emerytury. Liczą na przełom w ich sprawie i zmianę wysokości świadczeń