Kinga Rusin jest dziennikarką znaną głównie ze stacji TVN. Aktywnie walczy także o prawa zwierząt oraz ochronę środowiska i posiada własną markę kosmetyczną Pat&Rub.

Gwiazda TVN potrafi ubrać się z klasą, co już nieraz pokazała swoim fanom. Często publikuje nowe zdjęcia na Instagramie, dzięki czemu jej obserwatorzy (a zgromadziła ich ponad 500 tysięcy) pozostają na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami z jej życia.

Dziennikarka zakończyła niedawno współpracę ze stacją, jednak nie sprawiło to, że całkiem zniknęła z życia publicznego. Znów zrobiło się o niej głośno.

Kinga Rusin w centrum wielkiej afery

Polacy zwrócili uwagę na ostatnie zachowanie Kingi Rusin. Warto przypomnieć, że dziennikarce zależy na zwierzętach, próbuje także żyć możliwie jak najbardziej zgodnie z naturą. Co więcej, stoi ona w całkowitej opozycji do myśliwych.

Portal Pomponik zwraca uwagę na to, że w ostatnim czasie pojawiła się ona na… święcie dla myśliwych, Hubertusie.

Fani Kingi Rusin byli w szoku. Wtedy dziennikarka postanowiła wyjaśnić całe zajście, zanim rozpęta się burza podobna do tej, którą wywołało jej zdjęcie z Adele.

„Hubertus to na szczęście też święto jeźdźców, a nie tylko święto myśliwych (z którymi od lat walczę). Można więc świętować zakończenie sezonu jeździeckiego, nie ciesząc się wcale z rozpoczęcia łowieckiego” – tłumaczyła.

„Dla mnie jedyną akceptowalną formą polowania jest to bezkrwawe, które ma miejsce na jeździeckim Hubertusie. Jest symbolem czegoś, co w cywilizowanym świecie natychmiast powinno się skończyć” – zapewniała Rusin.

„Sugerowanie przez hejterów i hejterskie medium, że uczestnicząc w konnym Hubertusie, (gonitwa na koniec sezonu jeździeckiego) wspieram myśliwych i ich święto jest zwykłym chamstwem i obrzydliwością” – dodała ze wzburzeniem.

Przypomnij sobie o… ŻONA KAROLA STRASBURGERA ZDOBYŁA SIĘ NA SZCZERE WYZNANIE. JAK NAPRAWDĘ WYGLĄ JEJ ŻYCIE Z DUŻO STARSZYM PARTNEREM

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: MIESZKAŃCY NIE PRZESTRZEGAJĄ ZASAD ŻÓŁTEJ STREFY? DO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ WRACAJĄ KONTROLE POLICJI

Portal Życie pisał również o… RZĄDOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA INFORMUJE WSZYSTKICH POLAKÓW O NIEBEZPIECZEŃSTWIE. SYTUACJA W CAŁYM KRAJU MOŻE BYĆ BARDZO TRUDNA