Wiele gwiazd u szczytu swojej kariery decyduje się na odejście od męczącego życia w zgiełku miasta na rzecz szukania spokoju wśród natury. Jedną z nich okazuje się Kinga Rusin, która na fali ostatnich zmian w swoim życiu rozważa opuszczenie stolicy.

To nie koniec rewolucji w życiu prezenterki

Dla wszystkich widzów fakt odejścia Kingi z TVN był nie lada zaskoczeniem. Prezenterka po kilkunastu latach pracy w stacji zdecydowała się pójść własną drogą i zająć się własną marką kosmetyków.

Wiadome jest, że Rusin pozostaje w przyjacielskich stosunkach z Piotrem Kraśko, który także postanowił zaznać życia wśród natury i na dobre przeniósł się do małej miejscowości w województwie warmińsko-mazurskim. Kinga również zakochała się w tamtejszych widokach, i podobno poprosiła już żonę Kraśki o pomoc w znalezieniu tam lokum!

Zmiana jest jeszcze bardziej kusząca kiedy weźmie się pod uwagę fakt, że prezenterka może zarządzać swoją firmą na odległość, a jej córki - Pola i Iga - są już na tyle dorosłe, że nie wymagają ciągłej obecności mamy w stolicy.

Kinga Rusin z ukochanym Markiem
Kinga Rusin z ukochanym Markiem

Na dodatek, wielkimi krokami zbliża się dziesiąta rocznica związku Kingi z jej ukochanym - Markiem. Wszystko wskazuje na to, że okrągła rocznica zachęci ich do zwieńczenia swojej miłości ślubem. Trzeba przyznać, że perspektywa opuszczenia stolicy i przeniesienie się z ukochanym w najbardziej malownicze zakątki Polski wydaje się niezwykle kusząca. Czy Rusin zdecyduje się na tak poważny krok, czy może jednak nie będzie w stanie zrezygnować z uroków życia w wielkim mieście?

Zobacz także: Ciężkie chwile dla pacjentów warszawskich SORów. Pacjenci czekali w długiej kolejce w karetkach. O co chodzi

Może cię zainteresować: Zaskakujące słowa Andrzeja Grabowskiego do jednej z uczestniczek „Tańca z Gwiazdami”. Po słowach aktora publiczność dosłownie zaniemówiła

Pisaliśmy również o: Szczere wyznanie Cezarego Pazury. Mężczyzna mówi o swojej karierze aktorskiej. Fani są mocno zaskoczeni tymi słowami