Wczorajszy odcinek popularnego programu rozrywkowego „Taniec z Gwiazdami” był bardzo zaskakujący! Padło tam wiele niespodziewanych słów, które zapadną w pamięć niemalże wszystkim uczestnikom i widzom. Andrzej Grabowski powiedział coś, przez co niemal cała publiczność zaniemówiła!

Program „Taniec z Gwiazdami” należy do najbardziej popularnych i uwielbianych przez Polaków programów rozrywkowych, w którym na parkiecie swoje umiejętności taneczne prezentują gwiazdy niezwiązane zawodowo z tańcem.

Podczas wczorajszego odcinka Andrzej Grabowski należący do składu jury zwrócił się do Anny Karwan zaskakującymi słowami.

Te słowa zaskoczyły wszystkich!

Anna Karwan jest 34 – letnią artystką, która należy do młodego pokolenia polskiej sceny muzycznej. Kobieta jest niezwykle popularna i ceniona ze względu na wspaniałą barwę głosu.

Jakiś czas temu gwiazda żaliła się na bardzo trudne dzieciństwo i alkoholizm u ojca. To sprawiło, że artystka ma małą pewność siebie, co zostało zauważone przez Andrzeja Grabowskiego.

- Ania bardzo pięknie śpiewasz i tańczysz. Dlaczego wprowadzasz sama siebie w depresję? Uwielbiasz cytować Korę, która coś tam Ci powiedziała. Uwielbiasz cytować Janka, który mówi, abyś stała na własnych nogach. Ty stoisz na własnych nogach. Po jaką cholerę ciągle podpierasz się tymi cytatami. Musisz uwierzyć we własne możliwości. Go Ania! - wspierał gwiazdę Grabowski.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WCZORAJSZY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA NIE WYGLĄDA OBIECUJĄCO. MAZOWSZE PONOWNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU, PADŁ NOWY REKORD

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCY WYPADEK W SAMYM CENTRUM MIASTA. MĘŻCZYZNA POTRĄCIŁ KOBIETĘ JADĄC NA HULAJNODZE ELEKTRYCZNEJ. SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA