Cezary Pazura w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów postanowił zebrać się na szczere wyznanie o swojej karierze aktorskiej. Okazuje się, że jest coś, czego aktor mocno żałuje. Fani są wręcz zaskoczeni tym, co mówi! Nikt się tego nie spodziewał!

Jak wszyscy wiedzą, Cezary Pazura jest ikoną polskiej kinematografii. Jego postać znana jest niemalże każdemu – zarówno młodszym, jak i starszym widzom. Mężczyzna ogromną rozpoznawalność i uznanie zdobył dzięki grze w ogromnej ilości produkcji kinowych, seriali, lecz występuje także na deskach teatru.

Ponadto, Cezary Pazura podkłada głos w filmach animowanych i jest także artystą kabaretowym. Cezary Pazura zyskał duże grono sympatyków przede wszystkim dzięki ogromnemu talentowi aktorskiemu, ale także wpływ na jego sukces i powodzenie w karierze miała przyciągająca osobowość, charyzma i świetne poczucie humoru.

Cezary Pazura przez całe swoje życie najczęściej otrzymywał role komediowe, w które – trzeba przyznać – wcielał się bez najmniejszego problemu i wykonywał swoją pracę świetnie.

Szczere wyznanie

Okazuje się, że aktor żałuje tego, że od początku kariery grał tylko komediowe role, gdyż w późniejszych latach reżyserzy nie chcieli obsadzać go w roli poważniejszej postaci.

- Komedie to w Polsce bilet w jedną stronę. A przecież nie można grać w filmach komediowych przez całe życie. Zmieniają się nasz temperament, nasza kondycja. Dzisiaj nie dałbym rady powtórzyć “13 posterunku”. (…) Starszy Pazura musi już grać inne role, tylko ktoś musi mi to umożliwić. - mówi Cezary Pazura.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WCZORAJSZY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA NIE WYGLĄDA OBIECUJĄCO. MAZOWSZE PONOWNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU, PADŁ NOWY REKORD

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCY WYPADEK W SAMYM CENTRUM MIASTA. MĘŻCZYZNA POTRĄCIŁ KOBIETĘ JADĄC NA HULAJNODZE ELEKTRYCZNEJ. SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA