Jak podaje portal "Lelum", Małgorzata Strasburger zdecydowała się zabrać głos i opowiedzieć o tym, jak naprawdę wygląda jej życie z o 37 lat starszym Karolem Strasburgerem. Jej wyzanie było dla wielu osób dużym zaskoczeniem. Nit nie spodziewał się, że prawda przedstawia się właśnie w taki sposób.

Kontrowersyjne małżeństwo Moniki i Karola Strasburgerów

Strasburgerowie raczej niechętnie dzielą się szczegółami swojego wspólnego życia, zachowując szczegóły tylko dla siebie. Od czasu do czasu robią jednak wyjątek od tej reguły. Tak było i tym razem. Żona prowadzącego "Familiadę" zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące tego, jak naprawdę wygląda życie z blisko 40 lat starszym mężczyzną.

Wiele osób sceptycznie podchodziło do związku Małgorzaty i Karola, przede wszystkim odnosząc się do dużej różnicy wieku partnerów. Małżonkowie zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić kilka informacji o swoim małżeństwie w rozmowie z "Na Żywo".

Szczere wyznanie Moniki Strasburger

Małgorzta Strasburger nie ukrywa, że małżeństwo z Karolem Strasburgerem przynosi jej szczęście. Łącząca ich więć pogłębiła się jeszcze bardziej, kiedy na świecie pojawiła się ich córeczka Laura.

"Ten czas pokazał nam, jak bardzo możemy na sobie polegać, jak się wspieramy, bo trudnych momentów było mnóstwo" - powiedziała w rozmowie z "Na Żywo" Małgorzata Strasburger. Dodała również, że sprawy nie ułatwiają głosy wciąż negujące szczerość ich związku.

"Cały czas ktoś wymaga od nas, żebyśmy się tłumaczyli z tego, jak postanowiliśmy poukładać nasze życie. Jesteśmy związkiem innym, nietuzinkowym, i to powoduje, że ludzie nie wierzą w to, że możemy być szczęśliwi i dogadywać się nawet lepiej niż równolatkowie" - dodała Małgorzata.

YouTube

Karol Strasburger o swoim małżeństwie

Także prowadzący "Familiadę" zdecydował się zabrać głos w sprawie swojego związku. Z jego słów także można wywnioskować, że jego relacja z Małgorzatą przynosi mu wiele szczęścia. Podkreślił również, że decyzje o małżeństwie i ojcostwie były najlepszymi, jakie podjął w życiu.

"Mam miłość, córkę, cel życia. Ślub, ojcostwo – to były moje najlepsze decyzje. Młodzi często popełniają błędy w wyborach, rodziny się rozpadają. Ja na pomyłki nie mam czasu i nie żałuję ani chwili" - zdradził Strasburger.

YouTube

Myślicie, że Strasburgerowie powinni sią ciągle tłumaczyć ze swojego związku?

To też może cię zainteresować: Daniel Martyniuk burzy się na kwotę alimentów, a ile płacą inni celebryci? Stawki alimentów gwiazd w Polsce

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Natychmiastowa reakcja rządu, ważny apel do Polaków. Trzeba mieć się na baczności, chodzi o telefony komórkowe

O tym się mówi: Zastosowanie się do słów tego duchownego może mieć opłakane skutki. Dlaczego ksiądz postanowił szerzyć dezinformację