Rozwód Daniela Martyniuka, o którym można ostatnio wiele przeczytać w mediach, stał się faktem. Decyzją sądu syn Zenka będzie musiał płacić Ewelinie Golczyńskiej alimenty – 2000 zł miesięcznie na nią oraz 1200 zł na ich córeczkę, Laurę. Łącznie daje to 3200 zł.

Dużo? Niekoniecznie. Okazuje się, że większość polskich celebrytów musi liczyć się z wyższymi kosztami. Rodzice bezrobotnego Danielka będą przelewać kwotę niższą niż średnia krajowa, a jak to wygląda u innych? Pomponik pokusił się o zestawienie.

Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk. Źródło: Youtube

Jaka jest wysokość alimentów innych celebrytów?

Dariusz Michalczewski, bokser znany pod pseudonimem „Tiger”, miał zapłacić 20 milionów euro byłej żonie, Dorocie Chwaszczyńskiej. Para, która w 2004 roku rozwodziła się po raz drugi (i tym razem już na dobre), nie mogła dojść do porozumienia, szczególnie, że cały majątek Michalczewskiego wynosił ok. 30 milionów euro.

Ostatecznie bokser musiał zapłacić 3 miliony euro, a miesięczne alimenty dla byłej żony to aż 50 tysięcy złotych. W zamian za to „Tiger” zrzekł się praw do dwóch synów, Michaela i Nicolasa, co do dziś uważa za wielki błąd.

Michał Wiśniewski ma doświadczenie w braniu rozwodów. Słynny gwiazdor najbardziej wykosztował się podczas zakończenia małżeństwa z Martą Wiśniewską, Mandaryną.

Justyna Majkowska, Michał Wiśniewski/screen Instagram
Justyna Majkowska, Michał Wiśniewski/screen Instagram
Justyna Majkowska, Michał Wiśniewski/screen Instagram

Ostatecznie muzyk płaci po 5 tysięcy złotych miesięcznie na swoje dzieci. Michał Wiśniewski nie protestował, ponieważ sądził, że była żona będzie oczekiwała wyższych kwot.

Choć nie jest pewne, ile ze wspólnego majątku otrzymała po rozwodzie, prawdopodobnie była to dość spora kwota, gdyż udało jej się kupić 500-metrową willę pod Warszawą.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: ŚLUB W CZASACH PANDEMII. POMIMO OBOSTRZEŃ I KONIECZNOŚCI NOSZENIA MASECZEK, CHĘTNYCH NIE BRAKUJE. JAK TO OBECNIE WYGLĄDA

Jak informował portal Życie: BYŁA ŻONA DANIELA MARTYNIUKA POSTANOWIŁA REAGOWAĆ. CZY TO OZNACZA PROBLEMY DLA RODZINY MARTYNIUKÓW

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: BURMISTRZ JEDNEJ Z WARSZAWSKICH DZIELNIC MIAŁ KORONAWIRUSA, TERAZ SAM OSTRZEGA INNYCH. CO TAKIEGO MÓWI