Jak podaje portal "W TV", Ewelina Golczyńska musiała się w ostatnich tygodniach zmierzyć z wieloma atakami wymierzonymi w nią przez byłego męża Daniela Martyniuka oraz jego rodzinę. Była żona syna króla disco polo ze wszystkich sił stara się ułożyć sobie życie od nowa i zapomnieć o przeszłości, ale ciągle jest o niej głośno za sprawą kolejnych wypowiedzi Martyniuków. Golczyńska postanowiła zareagować w sposób zdecydowany.

Daniel Martyniuk i jego rodzina nie odpuszczają

Rozwód Eweliny Golczyńskiej i Daniela Martyniuka niestety nie zakończył konfliktu rodzin byłych małżonków. Daniel i jego rodzice nie kryją, że decyzja sądu zawiodła ich i nie zamierzają się z nią pogodzić. Mowa zarówno o zasądzonych alimentach, jak i wyznaczonymi spotkaniami z malutką Laurą. Za taki stan rzeczy obwiniają właśnie Ewelinę.

To jednak nie wszystko. Danuta Martyniuk publicznie zażądała, żeby Ewelina zwróciła pierścionek zaręczynowy, który podarował jej Daniel, a który był ważną rodzinną pamiątką. Dużo mówiła równeż o drogich prezentach, jakie podarowali Ewelinie dla Laury. Golczyńska oddała wszystko, ale i to nie przerwało ataku ze strony Martyniuków.

YouTube

Obwiniona o rozpad małżeństwa

Co rusz w mediach Martyniukowie obwiniali Ewelinę Golczyńską o rozpad małżeństwa, decydując się na medialne pranie brudów. Zdarzyło się nawet, że Danuta Martyniuk pokazywała w mediach prywatne SMS-y wysyłane przez Ewelinę, w których dziewczyna prosiła, żeby zakończyć cała sprawę.

Pojawiły się nawet oskarżenia wobec Eweliny i jej rodziców, że zaplanowali małżeństwo z Danielem Martyniukiem tylko dla pieniędzy. Miarka się w końcu przebrała i Ewelina Golczyńska zdecydowała się na radykalne działanie. Wystosowała oficjalne oświadczenie, w którym informuje, że jeśli rodzina Martyniuków nadal będzie ją atakowała wykorzysta wszelkie dostępne jej środki prawne, żeby dbać o swoje dobre imię.

YouTube

"Każdy ma własne sumienie i żyje według wartości, które uważa za słuszne. Należy jednak pamiętać, że wolność słowa ma swoje granice nie tylko etyczne, ale również prawne. Będę zawsze dbać i walczyć o dobre imię i spokój mojej rodziny w cywilizowany sposób, wykorzystując wszelkie dostępne możliwości prawne" - napisała Ewelina Golczyńska.

Myślicie, że to zadziała i wojna między byłymi małżonkami i ich rodzinami wreszcie się zakończy?

To też może cię zainteresować: Tadeusz Rydzyk znów jest na ustach wszystkich. Ile duchowny liczy sobie za różaniec? Internauci nie kryją oburzenia ceną

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pracownicy ochrony zdrowia są załamani postawą wielu Polaków. Jedna z pielęgniarek wprost powiedziała, co myśli o zachowaniu rodaków

O tym się mówi: Prognoza pogody nie wygląda dobrze. IMGW wydało ostrzeżenia pierwszego stopnia dla wielu miejsc na Mazowszu. O co chodzi