Jak podaje portal "Pikio", ojciec Tadeusz Rydzyk słynie ze swojej przedsiębiorczości i smykałki do interesów. Prowadzona przez niego działalność biznesowa często znajduje się w ogniu krytyki. Tak jest również i tym raem. Dla wielu nie ulega wątpliwości, że tym razem toruński redemptorysta mocno przesadził.

Promocje w sklepie ojca Tadeusza Rydzyka

W pokaźnym dorobku biznesowym ojca Tadeusza Rydzyka znajduje się m.in. księgarnia "Splendor", która oferuje książki religijne oraz wszelkiego rodzaju przedmioty związane z kultem religijnym. W księgarni toruńskiego redemptorysty znajdziemy między innymi różańce, o których zrobiło się bardzo głośno - wszystko za sprawą ceny.

Obecnie na stronie księgarni "Splendor" można nabyć wiele dewocjonaliów w promocyjnych cenach. Sprzedawane przez ojca różańce można nabyć w cenie 130 zł. Internauci widząc tę cenę nie dowierzali własnym oczom. Nie mieli wątpliwości, że proponowana cena jest stanowczo przesadzona.

YouTube

Było drogo i jest nadal

Jest jednak i tak niższa od ceny proponowanej przed promocją. Normalna cena obowiązująca wienych wcześniej wynosiła 179,90 zł. Wierni o nieco mniejszej zasobności portfela mogą kupić różaniec także za 80 zł - cena przed promocją wynosiła 119,90 zł. Choć jest to cena niższa, nadal wydaje się zdecydowanie zbyt droga.

Dla fanów literatury religijnej, także przygotowano promocje. I w tym przypadku cena robi spore wrażenie. Za książkę "Świat maryjnych objawień" trzeba zapłacic 149 zł (przecena z 200 zł).. To jednak nie wszystko, co znajdziemy w sklepie ojca Rydzyka. Obok figury Matki Boskiej Niepokalanej za 300 zł znajdziemy także m.in. nalewkę z rzęsy wodnej za 89 zł (butelka o pojemności 500 ml).

YouTube

Co sądzicie o tych cenach?

To też może cię zainteresować: Dziennikarzom udało się dokopać do zarobków duchownych w kościele. Kwoty porażają, wiele osób przeciera oczy ze zdumienia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Synoptycy alarmują. Wydano pomarańczowe ostrzeżenia, już wieczorem może być niebezpiecznie

O tym się mówi: Sytuacja w naszym kraju jest niezwykle trudna. Przekroczyliśmy barierę 10 tysięcy zakażeń. Jak będą wyglądać najbliższe dni