Marcelina Zawadzka pojawiła się w świecie celebrytów w 2011 roku, gdy zdobyła tytuł Miss Polonia. Jej życie było jak z bajki. Zawadzka pracowała jako prezenterka i aktorka.

Poprowadziła nawet imprezę, którą kojarzą wszyscy, czyli Sylwestra Marzeń z TVP 2 w Zakopanem. W pewnym momencie musiała jednak zniknąć ze szklanego ekranu.

Marcelina Zawadzka zniknęła z TVP

Marcelina Zawadzka w ostatnim czasie nie miała dobrej passy. Modelka została oskarżona w związku z karuzelą vatowską zorganizowanej grupy przestępczej, która wyłudziła prawie 58 milionów złotych.

Marcelina Z. jest oskarżona o oszustwa skarbowe (Art. 56. KKS), fałszerstwo faktur (Art. 271. KK), pranie brudnych pieniędzy (Art. 299. KK)

– mówiła sędzia Edyta Janiszewska.

Marcelina Zawadzka / Instagram @marcelina_zawadzka
Marcelina Zawadzka / Instagram @marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka twierdzi, że „nie dokonała świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem”. W swoim oświadczeniu starała się zrzucić winę za nieprawidłowości na księgowych.

Marcelina Zawadzka wyjawiła, kto skradł jej serce

Modelka postanowiła jednak, że odejdzie z „Pytania na śniadanie” i powróci do mediów dopiero wtedy, gdy poukłada swoje prywatne sprawy.

Choć życie zawodowe Marceliny Zawadzkiej nie układa się w ostatnim czasie zbyt dobrze, na sprawy uczuciowe modelka nie może narzekać. W ostatnim czasie kobieta zakochała się po uszy.

Jej wybrankiem jest Tomasz Włodarczyk, dziennikarz sportowy i bliski przyjaciel Jarosława Bieniuka. Na co dzień mężczyzna mieszka w Gdańsku, a z zawodu jest architektem.

Marcelina Zawadzka. Źródło: pudelek.pl
Marcelina Zawadzka. Źródło: pudelek.pl
Marcelina Zawadzka. Źródło: pudelek.pl

Myślicie, że Marcelina Zawadzka znalazła tego jedynego?

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY