Jak donosi "Pudelek", uwadze mediów nie umknęły jej nieudane związki z Mikołajem Roznerskim, Leonardo Marquesem, czy Rafałem Jonkiszem.

Czy marzenia o rodzinie w końcu mają szanse na spenienie

Wyświetl ten post na Instagramie.

Więc chodź! - zapraszam Cię na przejażdżkę 👋🏻 🚚🏎🏍 😜 z ogromną radochą testuję różne samochody, od tych Off Roadowych, ciężarowych, sportowych, po motocykle czy skutery i zawsze mam motyle 🦋🐛🦋 w brzuchu kiedy mogę sprawdzić do czego nadaje się dana maszyna i jak się prowadzi. Dobrze, że możemy się już przemieszczać, wybrać do lasu, obejrzeć zachód słońca 🌅 odwiedzić miejsca które kochamy💛🌻☀️ Podczas podróży zawsze staram się pamiętać o wodzie 💦a że mamy wybór to my decydujemy jaką wodę i z czego ją pijemy. Ja czuję się spokojniejsza 🤷🏼‍♀️ kiedy mam swoją przefiltrowaną wodę ze sobą i nie muszę kupować ciagle nowych butelek z wodą. To jest naprawdę super wygodne i tanie bo lejemy wodę😉tam gdzie ją znajdziemy a filtr sam zrobi resztę 😋😚 #myway #cars #motorcycle 🦹🏼‍♀️ #tests #sunset #nature #wather #trip #ilovepink #iloveviolet 💜💦🌸

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Według tego, co wyznała wielokrotnie w wywiadach, 31-letnia piekność marzy o stabilizacji, rodzinie i domowych pieleszach. Jak przyznała, od jakiegoś czasu rodzice naciskaja ja, by w koncu przyprowadziła do domu jakiegos kandydata na męża.

Pracująca także jako prezenterka marcelina Zawadzka opublikowała na InstaStory dość ciekawy materiał, który powstał podczas zabawy w Energylandii. Okazuje się, że świetnie spędziła czas z koszykarzem Tomaszem Włodarczykiem, co widac na nagraniach. Jej relacja z imprezy urodzinowej sportowca pokazuje, że coś między nimi iskrzy.

Instagram

Miejmy nadzieje, że gwiazda w końcu znajdzie to, czego szuka i będzie mogła ułożyć sobie życie z odpowienim dla siebie mężczyzną.

Instagram

O tym się mówi: Koronawirus w znanej sieci sklepów. Gdzie wykryto wirusa i czy to będzie kolejne ognisko koronawirusa

Zerknij: Kraków: lekarze apelują do młodych ludzi. Coraz więcej z mich ma poważne problemy z sercem