Program „Królowe życia” zyskał ogromną popularność już od pierwszych odcinków. Widzowie z niecierpliwością oczekują na kolejne losy swoich ulubionych bohaterów, a także dość regularnie śledzą ich prywatne życie.

Piękne wspomnienia

Oczywiście najpopularniejszą osobą w programie jest Dagmara Kaźmierska. Kobieta w programie otoczona jest opieką ze strony dwóch mężczyzn: swojego syna Conana oraz przyjaciela Jacka. Najlepszą przyjaciółką Dagmary jest natomiast Edzia.

Jak informuje portal Plejada ostatnio na swoim Instagramie Edyta Nowak – Nawara przywołała wspomnienia ze swoich dwóch ślubów z wybrankiem swojego życia – Adamem. Trzy dni temu małżeństwo obchodziło bowiem rocznicę ślubu kościelnego.

- Nasza pierwsza rocznica slubu koscielnego💖💋 "Co wiec Bog zlaczyl, niech czlowiek nie rozdziela" – napisała Edzia w najnowszym poście.

Dagmara bardzo wspiera swoją przyjaciółkę!

Natomiast ślub cywilny Edzi i Adama odbył się w przepięknej Wenecji. W tym wyjątkowym dla pary dniu towarzyszyli im najbliżsi, a w tym także Dagmara Kaźmierska. Gwiazda jest niesamowicie szczęśliwa, że jej przyjaciółka odnalazła miłość.

- Cieszę się, że jest z Adasiem, bo od niej bije teraz radość. Adaśka znam kupę lat. Adaśko jest mechanikiem samochodowym. Fajnie Edzię widzieć, że jest zadowolona. Adaśko jest też w ogóle fajny chłopak, towarzyski. Nie ma, że się nadąsa, że ktoś przyjdzie, że ja sobie o dwunastej w nocy np. przychodzę do nich na herbatę – mówiła Dagmara w jednym z odcinków „Królowych życia”.

Jak informował portal "Życie ": W JEDNYM Z POLSKICH KLASZTORÓW SYTUACJA Z POWODU KORONAWIRUSA JEST NIEZWYKLE POWAŻNA. NIESTETY, ZAKONNICY PRZEKAZALI BARDZO SMUTNĄ INFORMACJĘ

Przypomnij sobie: POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA NOWE OBOSTRZENIA. NOSZĄC MASECZKĘ NIE WOLNO NAM JEŚĆ I PIĆ. CZY JEDNAK SĄ TO WSZYSTKIE ZAKAZY, KTÓRE OBECNIE PANUJĄ

Portal "Życie " pisał również: TAKIE SYTUCJE NIE POWINNY MIEĆ MIEJSCA. MIESZKAŃCY WYZNALI, JAK WYGLĄDAJĄ OSTATNIE POŻEGNANIA W ICH PARAFII ORAZ DO CZEGO DOPUSZCZAJĄ SIĘ KSIĘŻĄ