Program „Królowe życia” od samego początku zyskał ogromną sympatię telewidzów. Fani produkcji z zaciekawieniem śledzą losy uczestników programu i nie mogą doczekać się kolejnych odcinków.

Nie ulega wątpliwości, że najbardziej charakterystyczną osobą w programie jest Dagmara Kaźmierska. Kobieta ma w sobie niesamowite pokłady energii i wszędzie jest jej pełno.

W „Królowych życia” można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

Dagmara Kaźmierska i Conan. Źródło: radiozet.pl
Dagmara Kaźmierska i Conan. Źródło: radiozet.pl
Dagmara Kaźmierska i Conan. Źródło: radiozet.pl

Dagmara Kaźmierska i jej wyobrażenia o idealnym mężczyźnie

Zdaje się, że celebrytka o mrocznej przeszłości ma problemy ze znalezieniem „tego jedynego” – wciąż jest singielką. Pudelek przypomina, że we wtorkowy wieczór Dagmara usiadła na kanapie Kuby Wojewódzkiego, a efekt tej rozmowy mogli oglądać fani obojga.

Okazuje się, że Kaźmierska nie zwraca uwagi na to, że często jest wyśmiewana w internecie.

- W ogóle mi to nie przeszkadza. To chyba dobrze, że ktoś się śmieje. Mogą się śmiać, w ogóle mi to nie przeszkadza. Nie przeszkadza mi, że ludzie mnie odbierają inaczej, niż kim jestem w rzeczywistości. Nawet mnie to bawi czasami. Tak samo jak był Klaudiusz, przeżył Oktawiana, przeżył krwawe rządy Tyberiusza, bestialskie rządy Kaliguli, wszyscy się śmiali: "nienormalny wujek Klodziu, wujek jąkała", był wujek Klodziu i został cesarzem.

Dagmara Kazimierska, źródło: Instagram
Dagmara Kazimierska, źródło: Instagram
Dagmara Kazimierska, źródło: Instagram

- Był bardzo inteligentny, znał język etruski, gdzie nikt w Rzymie wtedy nie znał i on sobie cichutko siedział. Moi przyjaciele, moja rodzina, ja sama znam swoją wartość – tłumaczyła.

Dagmara Kaźmierska twierdzi, że program „Królowe życia” z jej udziałem pozwala widzom na odstresowanie się.

Spytana o to, jakiego mężczyznę chciałaby mieć obok siebie, otworzyła się i opowiedziała, o czym marzy.

- Po pierwsze nie lubię głupków. Muszę czuć do mężczyzny nie tylko miłość, tylko szacunek, on musi być troszkę władczy, nie może być placek. Typu urody to nie mam. Taki wiek, że nie bardzo mogę wybierać, jaki się trafi, to trzeba chapać. Musi mieć to cuś – tłumaczyła.

Przypomnij sobie o… ZENEK MARTYNIUK PRZERYWA MILCZENIE. MA DOŚĆ ZACHOWANIA DANIELA? KRÓL DISCO POLO CHCIAŁBY, ŻEBY JEGO SYN PONOSIŁ KONSEKWENCJE SWOICH ZACHOWAŃ

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: POLICJANCI WCIĄŻ POSZUKUJĄ TYCH LUDZI ZA WŁAMANIA I PROSZĄ O INFORMACJE. UWAGA, SĄ NIEBEZPIECZNI

Portal Życie pisał również o… MAZOWSZE: PRZEZ KORONAWIRUSA SZPITALE ZMIENIAJĄ TRYB FUNKCJONOWANIA. WYKONYWANE SĄ TYLKO OPERACJE KONIECZNE. GDZIE DOKŁADNIE