Jak podaje portal "Plotek", syn Zenka Martyniuka znany jest głównie za sprawą skandali, o których mówi cała Polska. Zachowanie Daniela Martyniuka daje się coraz bardziej we znaki jego bliskim. Jak podaje "Plotek" Martyniukowie nie wiedzą już co robić ze swoim krnąbrnym synem.

Rozwód Daniela Martyniuka

O Danielu Martyniuku zrobiło się głośno w ubiegłym roku, za sprawą jego problemów małżeńskich. Pomiędzy małżonkami regularnie dochodziło do kłótni, a Daniel publicznie obrażał swoją żonę. Wielokrotnie podkreślał, że zamierza się z nią rozwieść, choć zawsze w końcu się wycofywał. W końcu zmęczona jego wyskokami żona zdecydowała o rozstaniu. We wrześniu sąd orzekł rozwód.

Rozwód jednak nie zakończył wojny pomiędzy rodziną Martyniuków a rodziną byłej żony Daniela. Danuta Martyniuk wielokrotnie podkreślała, jak bardzo rozczarowała ją była synowa. Z jej słów jasno wynikało, że bezwględnie stoi p stronie syna i nie widzi w jego zachowaniu niczego złego. Inaczej ma myśleć Zene Martyniuk.

YouTube

Zenek Martyniuk ma dość zachowania syna

Portal "Plotek" dotarł do osoby z bliskiego otoczenia Martyniuków, która nie ma wątpliwości, że król disco polo ma już dość zachowania swojego syna i chciałby, żeby Daniel zaczął wreszcie ponosić konsekwencje swoich czynów i dojrzał.

"Zenek jest załamany. Uważa, że Daniel powinien ponosić konsekwencje swoich wyborów i zacząć zachowywać się jak dorosły facet. Na tym tle dochodziło w ostatnich tygodniach do wielu kłótni z żoną, która mimo kolejnych afer, stała twardo po stronie syna" - mówi cytowane przez portal źródło.

"Ale nawet ona zrozumiała, że nie tędy droga. Oni w ogóle nie przejmują się reputacją i wizerunkiem, chcą tylko, żeby Daniel się uspokoił. Boją się, że sytuacja będzie eskalować i przez niego nie będą mieli kontaktu z wnuczką" - dodaje.

Mimo, że Martyniukowie chcieliby wpłynąć na zachowanie Daniela nie rozważają odcięcia go od pieniędzy. Nie chcą, żeby skończył na ulicy. Zresztą mieli już wcześniej wypróbować ten sposób, ale okazał się on skuteczny na krótką metę.

Jak myślicie, co powinni zrobić Martyniukowie ze swoim synem?

To też może cię zainteresować: Co dalej z konfliktem Roberta Lewandowskiego i byłego menadżera piłkarza? Czy gwiazdor Bayernu był szantażowany? Sensacyjne kulisy przedstawia tabloid

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zakonnicy na Jasnej Górze zakażeni koronawirusem. Sytuacja jest skomplikowana. W pielgrzymce do świętego miejsca uczestniczyli pracownicy sanepidu

O tym sie mówi: Sytuacja będzie bardzo trudna, trzeba mieć się na baczności i uważać. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej nie ma dobrych wieści, wydano alerty