Ustalenia dziennikarzy sportowych „Super Expressu” aż nie mieszczą się w głowie! Robert Lewandowski miał być przez wiele miesięcy szantażowany przez byłego menadżera! Podobno istnieją niesamowicie twarde dowody na taką sytuację, a Kucharski miał wymuszać na kapitanie Biało-Czerwonych kilkadziesiąt milionów złotych za… zachowanie milczenia! O co chodzi i skąd te rewelacje?

Były menadżer szantażował Roberta Lewandowskiego? „Super Express” ma mocne dowody!

Od kilku tygodni trwa medialny konflikt między Robertem Lewandowskim a jego byłym menadżerem, Cezary Kucharskim. Strzelec Bayernu Monachium miał nie płacić właściwych sum niemieckiemu urzędowi skarbowemu, a całą sprawę nagłośnić miał Cezary Kucharski, który zgłosił również do sądu, że Robert Lewandowski jest mu winien aż 39 milionów złotych.

Wówczas pracownicy Roberta Lewandowskiego wystosowali specjalne oświadczenie, w którym zapewniano, że wszelkie rozliczenia podatkowe osobiste i firm Roberta Lewandowskiego są prowadzone zgodnie z przepisami i o błędach bądź zatajeniach nie może być mowy.

Wówczas pojawiła się informacja o tym, że „Cezary Kucharski próbuje wymusić na Robercie Lewandowskim zapłatę nienależnych mu środków”. Dziennikarze „Super Expressu” postanowili to sprawdzić.

Okazuje się, ze konflikt między panami trwa już rok, a sam Kucharski ma łapać się wszelkich środków, włącznie z tym, że miał – według doniesień „SE” – szantażować Roberta Lewandowskiego i żądać kilkudziesięciu milionów złotych za zachowanie milczenia.

Chodzi o to, że Kucharski ma posiadać dowody na to, że Lewandowski oszukuje niemiecki fiskus. Były menadżer „Lewego” miał stwierdzić, że da mu spokój, jeśli otrzyma pieniądze.

We wtorek oświadczenie w sprawie Kucharskiego wydał rzecznik prasowy piłkarza.

„Informujemy, że w związku z nasilającymi się w ostatnich tygodniach publicznymi atakami Cezarego Kucharskiego wymierzonymi w Roberta Lewandowskiego oraz jego rodzinę, podjęte zostały zdecydowane kroki prawne. Robert Lewandowski wyznaczył prof. Tomasza Siemiątkowskiego jako swojego adwokata, który będzie reprezentował go i jako jedyny udzielał informacji medialnych w tym zakresie. Uprzejmie prosimy o umożliwienie Robertowi Lewandowskiemu skoncentrować się na przygotowaniach do nadchodzących meczów Reprezentacji Polski” – wyjaśnił w komunikacie, cytowany przez „SE”.

Sprawa ma znaleźć się w prokuraturze, a sam profesor Tomasz Siemiątkowski potwierdza, że został pełnomocnikiem piłkarza. W aktach mają znajdować się mocne dowody o szantażu. Cezary Kucharski nie chce się na ten temat wypowiadać.

Jak informował portal "Życie": DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA WYSTĄPIŁY W WIDEO W INTERNECIE. ROBIĄ FURORĘ, POSTANOWIŁY PRZEPYTAĆ ZNANEGO NA CAŁYM ŚWIECIE PRZYRODNIKA

Przypomnij sobie: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: PRZEZABAWNA WPADKA MARTY MANOWSKIEJ W NAJNOWSZYM ODCINKU! GWIAZDA SAMA NIE WIERZYŁA, ŻE POWIEDZIAŁA TO NA GŁOS

Portal "Życie" pisał również: BARBARA KURDEJ – SZATAN I JEJ MĄŻ PODJĘLI DOŚĆ POWAŻNY KROK. PARA POCHWALIŁA SIĘ FANOM SWOIM NOWYM MIESZKANIEM. WIDOK ZAPIERA DECH W PIERSIACH