To było spore zaskoczenie dla widzów Telewizji Polskiej, którzy w niedzielę wieczorem zasiedli do obejrzenia nowego odcinka „Rolnik szuka żony”. Chodziło o kandydatki Pawła, gdyż wszystkie naprawdę mocno przypadły do gustu rodzinie rolnika, szczególnie jego młodszemu bratu, Robertowi. Marta Manowska wpadła wówczas na dość nieoczekiwany pomysł i wypowiedziała te słowa. Jednak wszyscy zaczęli się śmiać, a ona sama uznała, że to było jednak za dużo.

W najnowszym odcinku do gospodarstw rolników przyjechały kandydatki, zatem był to wielki dzień dla obu stron. W przygotowaniu domu na przyjazd wybranek ulubieńcowi widzów, Pawłowi, pomagał tata i młodszy brat Robert. Paweł zajmuje się na co dzień hodowlą szkockich krów długowłosych.

Marta Manowska wyskoczyła z pomysłem zeswatania brata rolnika Pawła! Jej słowa zaskoczyły widzów, od razu się z nich wycofała

Tata rolnika, jak i jego brat byli zachwyceni wyborem Pawła, a ich szczególną uwagę przykuła Agnieszka, która pojawiła się w gospodarstwie z turystycznym plecakiem, a nie walizką, co ma stanowić dowód na to, że może być świetnym kompanem w licznych podróżach. Powiedział o tym Robert, a Marta Manowska i pan Waldemar, tata rolnika wymienili tylko porozumiewawcze spojrzenia.

– Wiecie, że ja pomyślałam o tym? Ale by było, gdyby to Paweł znalazł wybrankę, a przy okazji też Robert! – powiedziała, zakrywając twarz.

Po czym zmieszana, ale i wyraźnie rozbawiona od razu wycofała się z tych słów, stwierdzając, że nie powiedziała tego przed kamerami.

Pomysł od razu podłapał pan Waldemar, który jako ojciec trzech synów spodziewa się i trzech synowych. Jednak sam Robert już tak do tego pomysłu się nie pali.

– Na chwilę obecną nie zamierzam wziąć udziału w programie, ale życie mnie nauczyło, że niczego nie wolno wykluczać. Więc zobaczymy, co życie przyniesie, ale na chwilę obecną nie – wyznał, cytowany przez Plotek.

Gdybyście chcieli obejrzeć ten odcinek jeszcze raz, to lin znajdziecie tu:...

Posted by Rolnik szuka żony TVP on Sunday, October 4, 2020

Jak informował portal "Życie": ADAM MAŁYSZ POKAZAŁ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH SWÓJ OGRÓD. TO, CO WŁASNORĘCZNIE W NIM ZROBIŁ WPRAWIA W ZACHWYT. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI

Przypomnij sobie: NIEPOROZUMIENIE MIĘDZY EDYTĄ GÓRNIAK A UCZESTNIKIEM PROGRAMU „THE VOICE OF POLAND”. GWIAZDA ZOSTAŁA WYGWIZDANA PRZEZ PUBLICZNOŚĆ

Portal "Życie" pisał również: NA JAW WYSZŁY NIEZNANE DOTYCHCZAS NIKOMU INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK. GDYBY NIE MAŁY BŁĄD, GWIAZDA MOGŁABY DZIŚ ŻYĆ ZUPEŁNIE INACZEJ